Kamil Štekl

Kamil Štekl (70 rokov)

predtým
predtým
-16 Kg
potom
potom

O Svete zdravia som sa dozvedel z internetu.

V živote som sa pokúšal už viac razy schudnúť. Vyskúšal som viaceré diéty. Výsledky u niektorých diét, napr. proteinovej, boli dobré, avšak nikdy sa mi nepodarilo udržať si zníženú hmotnosť. Hmotnosť naopak bola často ešte vyššia napriek tomu, že som neraz aj hladoval. 

Najviac ma po vstupnom vyšetrení vo Svete zdravia prekvapilo, že napriek mojej obezite bol môj organizmus podvyživený! Nemohol som tomu uveriť! Dozvedel som sa, že môj organizmus pri mojich diétach nemal k dispozícii potrebné látky.

Návšteva Sveta zdravia mi priniesla doteraz nepoznanú skúsenosť, že aj bez hladu sa dá znižovať hmotnosť. Tu som v súlade s odbornými radami mohol viac jesť a pritom chudnúť.    

Som nadmieru spokojný. Priebežné odborné konzultácie spojené s kontrolou výsledkov priniesli svoje ovocie. Dnes viem ako funguje ľudské trávenie, viem čo, kedy a ako mám jesť a čomu sa mám vyhýbať.

Jednoznačne odporúčam všetkým ľuďom, ktorí majú problémy s hmotnosťou návštevu Sveta zdravia.

Môj jedálniček sa výrazne zmenil. Zmenili sa druhy užívaných potravín, ich úprava a pribudlo viac zeleniny a ovocia.

Odporúčaná strava mi plne vyhovuje. Som konečne najedený a cítim sa dobre

Ak mám pravdu povedať, tak po mojich predchádzajúcich skúsenostiach som pri mojej prvej návšteve Sveta zdravia zmene veľmi neveril. Moje očakávania sa však po ročnom navštevovaní Sveta zdravia splnili. Konečne som sa dozvedel, ako sa správne stravovať.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.