Matúš Mucha

Matúš Mucha (26 rokov)

predtým
predtým
-37 Kg
potom
potom

Moja cesta sa začala už na začiatku minulého roka. Istotne to poznáte, povianočné sľuby a predsavzatia, pri ktorých si väčšina obéznych ľudí povie, že nový rok znamená nové výzvy. Inak to nebolo ani u mňa a od prvých týždňov som na internete začal hľadať "zaručený liek" ako schudnúť.

Takto to pokračovalo ďalšie týždne a mesiace, ale keď nezabrala žiadna diéta či opätovné návštevy fitnescentra, rozhodol som sa vyhľadať odbornú pomoc. Po odporúčaní od známej, ktorá mala už osobnú skúsenosť so Svetom zdravia, som sa nesmelo objednal na vstupnú konzultáciu.

Po prvých mesiacoch pod dohľadom mojej špecialistky som mohol aj ja skonštatovať, že to bolo to správne rozhodnutie.

Už od malička som mal problémy s nadváhou a kým u mňa nebol problém s nadmerným prejedaním, kilá mi aj tak neustále pribúdali. Spôsobené to bolo či už nedostatkom pohybu, alebo nesprávnymi a najmä nepravidelnými stravovacími návykmi.

Tieto všetky problémy som sa spoločne s odbornou pomocou snažil odstrániť a pozitívne výsledky sa dostavili už pri prvých kontrolách. Klesať mi začala nielen celková hmotnosť, ale aj ďalšie a ďalšie centimetre v obvode pása a bokov.

Pozitívny prístup a moje odhodlanie potešilo ako moju rodinu, tak aj kamarátov a príbuzných. Tí, ktorí ma už dlhšiu dobu nevideli, ma dnes pomaly nespoznávajú. A práve to je pre vás ten najlepší možný kompliment.

Kým pred začiatkom programu som ani nesníval, že sa dostanem pod hranicu 100kg, aktuálne sa jedná o realitu a s ďalším štvrťrokom predo mnou som odhodlaný sa posunúť ešte nižšie.

Touto cestou sa chcem poďakovať mojej špecialistke p. Kalokovej, ale aj stále ochotnému a priateľskému personálu prešovskej pobočky Sveta zdravia.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.