Žaneta Lintnerová

Žaneta Lintnerová (39 rokov)

únava
bolesť chrbta
predtým
predtým
-11 Kg
potom
potom

Mám problémy s chrbticou a zakázané cvičiť. Počas PN som pribrala 5 kg za 6 mesiacov. Už som sa na seba nemohla ďalej pozerať, bola som bez nálady a energie a vedela som, že bez pomoci a dohľadu inej osoby to nezvládnem.

Už pred tým som viac krát schudla a znova pribrala. Vyskúšala som veľa diét, ale ani jedna nebola taká, ktorá by sa dala držať celý život. Uvedomila som si, že inak to nepôjde len nájsť niečo, čo zvládnem dodržiavať dlhodobo.

Rozhodla som sa preto skúsiť Svet zdravia v Trenčíne. Privítal ma pán Ing. Vrtík. Po vstupnej konzultácii som sa rozhodla, že to skúsim. Ani neviem ako a za necelé 3 mesiace bolo dolu 10 kg, aj keď na začiatku som chcela schudnúť len 6 kg. Túto váhu mám v pláne si udržať.

Nehovorím, že to bolo úplne jednoduché. Boli aj chvíle kríz a odopierania si, ale zvládla som to aj s pomocou pána Vrtíka, ktorému som zo začiatku posielala veľa e-mailov a otázok. Trpezlivo mi ich vždy zodpovedal a radil, za čo mu veľmi ďakujem.

Na záver by som chcela posmeliť všetkých, ktorý si nevedia pomôcť a sú nerozhodní. Len do toho, s pomocou ide všetko ľahšie.Teraz som oveľa ľahšia, mám viac energie a cítim sa veľmi dobre.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.