Lenka Václavová

Lenka Václavová (35 rokov)

predtým
predtým
-25 Kg
potom
potom

V podstate som tomu ani neverila, že sa mi podarí schudnúť. Ale podarilo sa mi, a to hlavne vďaka môjmu bratovi, ktorý ma podporil a pomohol mi vyhľadať odbornú pomoc. Veľká vďaka patrí aj môjmu manželovi, rodine a hlavne Svetu zdravia v Nových Zámkoch.

Moja výživová poradkyňa Ing. Eva Abrmanová mi dala veľa cenných rád a naučila ma správnemu životnému štýlu. Samozrejme je veľmi dôležitá podpora niekoho blízkeho.

Neviem opísať fakt, že sa mi podarilo za pol roka schudnúť 23 kilogramov. Najdôležitejšia je pre mňa radosť, že si viem kúpiť oblečenie, v mojom prípade šaty, šaty a zase šaty, po ktorých som toľko rokov túžila. ale nedostala som ich vo svojej veľkosti.

Aj ja som sa chcela páčiť okoliu a hlavne sama sebe a aj môjmu najlepšiemu manželovi, ktorý si tiež uvedomil ako ja, že sme mladí a treba niečo robiť pre zdravie. Začali sme chodiť cvičiť po robote a hlavne zdravo sa stravovať. I keď sa našli aj neprajníčky, čo nechceli vidieť, že som schudla, tak napriek tomu sa mi to podarilo.

Skrátka musíte mať stále nejaký cieľ a isť si za tým.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.