Marián Gálik

Marián Gálik (68 rokov)

predtým
predtým
-10 Kg
potom
potom

Navštívil som stredisko Svet zdravia na Grosslingovej 5 v Bratislave. Stretol som tam milé, ochotné a odborne fundované dievčatá. Začala sa mi venovať slečna Havettová, ktorá mi od začiatku až do konca dávala cenné rady ako sa stravovať a chudnúť.

Pri nástupe 8.10.2015 som vážil 106,5 kg a do 25.5.2016 som schudol 10,1 kg a upravil sa mi aj metabolizmus, čo si nesmierne cením. Naučil som sa správne a zdravo stravovať, fyzicky a duševne sa cítim veľmi dobre, ľahko sa mi chodí a dýcha.

Teraz na lekárskej internej kontrole bola pani doktorka prekvapená z mojich výsledkov krvného rozboru a EKG.

Na moje odporúčanie už chodí na konzultácie aj moja neter, ktorá vyskúšala rôzne diéty bez očakávaného výsledku. Teraz sa jej veľmi dobre darí vďaka Svetu zdravia.

Veľmi pekne ďakujem za cenné, vysoko odborné rady v otázkach zdravej výživy, budem Vás propagovať pri každej možnej príležitosti. Prajem celému kolektívu veľa zdravia, úspechov a mnoho ďalších ľudí, ktorí sa chcú zdravo stravovať.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.