Ľubica Fedorová

Ľubica Fedorová (41 rokov)

po pôrode
predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

Od detského veku som bola skôr plnoštíhla. Vždy som bola akčná a cvičila som dva až trikrát do týždňa, niekedy aj častejšie. Beh, aerobic, aquaaerobik, korčuľovanie, plávanie a všetky sezónne športy mi boli blízke. Po pôrode dvoch synov išla váha prudko nahor, aj keď som cvičiť neprestávala. Práve naopak, pridala som spinning a neskôr orientálny tanec.

Slané pochutiny, koláče či sladkosti som nejedla ani nejem, nepila som sladené nápoje, dokonca aj kávu a čaj som pila i pijem bez cukru. Sem-tam som váhu rôznymi diétami znížila, aby sa to jojo efektom znova vrátilo späť aj s nejakými kilami navyše. Moja váha sa vyšplhala na vysokánsku hodnotu.

Na facebooku som náhodou objavila Svet zdravia. Marilo sa mi, že s nimi a Vilom Rozborilom úspešne chudol jeden pán, a tak som sa rozhodla skúsiť vstupnú diagnostiku. Neoľutovala som. Naučili ma ako správne jesť a piť.

Kilá šli bezbolestne dolu, mala som pocit, že úplne samy. Moja výživová poradkyňa Mgr. Ivana Stachoňová ma vždy povzbudila do ďalšieho boja. V centre som sa cítila a stále cítim veľmi príjemne. Na každú návštevu sa teším.

Aj keď kontrola nedopadne vždy podľa mojich predstáv a čísla sa neznižujú dostatočne rýchlo, vždy si vypočujem odporúčanie, čo mám počas ďalších týždňov zmeniť, aby som so sebou bola spokojná. Je príjemné počúvať komplimenty, ako dobre vyzerám.

Na základe mojich výsledkov už do Sveta zdravia chodí aj niekoľko mojich známych. Ja svoj boj s nadváhou nekončím, čakajú ma ešte minimálne tri mesiace so Svetom zdravia.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.