Martina Kurčinová

Martina Kurčinová (44 rokov)

predtým
predtým
-22 Kg
potom
potom

Všetko to začalo 11.1. 2016 po odchode môjho manžela do práce. Nechal mi svoj starý tablet, a tak som objavila konverzáciu s istou osobou čo vo mne naštartovalo veľa rôznych pocitov, ale hlavne som sa rozhodla, že je koniec so starou postavou a aj životom , že ešte dokážem všetkým ostatným ale aj sebe nevzdať sa a dokázať to, po čom som dlho túžila, no akosi chýbala podpora a motivácia.

Aby už nikto po mne nemohol pokrikovať "tuleň, tuleň".

V januári som mala už okolo 97 kg, čo bolo pri mojej výške niečo strašné. A tak nastala krutá trojtýždňová diéta no vedela som, že to nevydržím dlho. Tak som sa cez internet objednala do Sveta zdravia.

Išlo mi hlavne o to, aby som schudla ale aj si tu váhu udržala. Zatiaľ sa mi myslím darí tak dúfam, že to vydrží už navždy. Najkrajšie na tom je, že sa zase zmestím do starých nohavíc či iných vecí. Sukňu som nemala na sebe niekoľko rokov, no teraz si to môžem dovoliť. A hlavne veľa ľudí ma pomaly nespoznáva...Môžem športovať a bez fučania si zaviazať šnúrky... a veľa iného. Celkom nový život.

Ďakujem mojej špecialisteke Veronike Pečkovej za pomoc. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.