Jozef H.

Jozef H. (68 rokov)

predtým
predtým
-18 Kg
potom
potom

Jedným z predpokladov zdravého života je primeraná váha človeka. Po odchode do dôchodku moja fyzická aktivita rapídne klesla a ja som sa začal prekrmovať a jesť všetko. Výsledkom bolo, že som za krátku dobu pribral na váhe z 83 kg až na skoro 102 kg.

Tak to už som sa naozaj zhrozil sám nad sebou. Na odporúčanie lekárov som hľadal možnosti, ako znížiť váhu. Skúšal som zvýšenou fyzickou aktivitou, ale vôbec to nezaberalo.

Až som náhodou v reklame našiel ponuku na zníženie váhy pod odborným dozorom.“ Svet zdravia“ pod veľmi pozitívnym, kvalitným a odborným vedením Mgr. Ivany Stachoňovej mi umožnil vrátiť sa do normálu. Schudol som od februára do septembra 2016 pre mňa neuveriteľných 18 kg. No nie je to len o znížení váhy, ale aj o fungovaní látkovej výmeny.

Základným predpokladom tohto výsledku je samodisciplína a naozaj pevná vôľa pri dodržiavaní pokynov doporučovaných výživovým špecialistom. Nie je to problém, treba len chcieť a dodržiavať rady odborníka.

Ďakujem Ivanka, bola ste skvelá. Doporučujem všetkým, ktorým záleží na ich zdraví.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.