Tunde Erdélyi

Tunde Erdélyi (46 rokov)

únava
predtým
predtým
-31 Kg
potom
potom

Pred rokom na internete som videla veľa ľudí čo schudli. Bola som zvedavá a nakoniec som sa rozhodla, že vyskúšam aj ja. Čo môžem stratiť?!?

Po konzultácií s odborníčkou Ing. Evou Abrmanovou vo Svete zdravia v Nových Zámkoch som dostala vypracovaný jedálniček na mieru a veľa cenných rád. Vážila som veľa kilogramov, hodnota viscerálneho tuku 12 bola tiež veľmi vysoká, naopak hodnota vody bola zase nízka.

Snažila som sa dodržiavať všetky rady, ale prvé mesiace boli veľmi ťažké. Kilá sa nepohli, dokonca na  začiatku išla váha mierne hore a ja som zostala sklamaná. Moja poradkyňa ma naďalej podporovala. Videla moju vôľu, oddanosť a veľa mi v tom pomáhala.

A v decembri sa nastala zmena, konečne sa nám podarilo nastaviť môj metabolizmus a ja som mala každej kontrole  menej a menej kilogramov. Doteraz som schudla 29,8 kg, viscerálny tuk sa znížil na normálnu hodnotu 5, hodnota vody je v norme.  

Ako plus musím dodať, že mám podstatne viac energie a pohybu – začala som používať schody namiesto výťahu, podotýkam, že bývame na 7 poschodí a vôbec s tým nemám problém.

Cítim sa výborne, som vyrovnaná a veľmi-veľmi vďačná. Služby Sveta zdravia som odporučila aj svojim známym, ktorým sa tiež darí v chudnutí a môžem ich vrelo odporúčať aj všetkým ostatným.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.