Miroslava Jasenovcová

po pôrode
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-13 Kg
potom
potom

Svet zdravia som objavila vďaka internetu. Ako dnes už pomaly každá druhá žena, aj ja som neúspešne bojovala s nadbytočnými kilogramami . Po pôrodoch som sa dostala až na hmotnosť 96 kg. Necítila som sa vo svojom vlastnom tele dobre a pridružila sa denno-denná únava a bolesti kĺbov.

A tak som v okamihu, kedy mi na počítačovej obrazovke naskočila ponuka vstupnej konzultácie vo Svete zdravia, neváhala a dohodla si stretnutie.

Po rozhovore s výživovým poradcom - p. Ing. Vrtíkom -  som sa rozhodla pre polročný "program" zahŕňajúci nutričnú typológiu, pravidelné návštevy na pobočke v Trenčíne spojené s vážením a osobnými konzultáciami, ako aj "online" výživové poradenstvo, kde som sa mohla mailom, príp. telefonicky kedykoľvek na p. Vrtíka obrátiť so svojimi otázkami.

Priznám sa, že hoci som bola veľmi pevne odhodlaná dostať sa za toho pol roka na hmotnosť 80 kg, po všetkých mojich predošlých skúsenostiach s rôznymi diétami a neúspešných pokusoch schudnúť , som bola spočiatku dosť skeptická.

S každým vážením a pravidelným úbytkom hmotnosti však narastal môj optimizmus, chuť, odhodlanie, viera, že to naozaj dokážem a pozitívny postoj k sebe samej.

Vďaka Svetu zdravia, menovite p. Vrtíkovi, som schudla 13 kg a postupne v rámci plnohodnotného stravovacieho režimu som si osvojila nové, zdravé stravovacie návyky, získala som cenné informácie o rôznych - pre mňa dovtedy neznámych - z výživového hľadiska veľmi dôležitých potravinách a možnostiach ich prípravy a úprav. Tiež som sa naučila "počúvať" svoje telo a adekvátne reagovať na jeho signály.

Svoje rozhodnutie navštíviť Svet zdravia a využiť jeho služby jednoznačne neľutujem a naozaj vrelo odporúčam.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.