Petra Batkovičová

Petra Batkovičová (34 rokov)

predtým
predtým
-14 Kg
potom
potom

Naštíviť Svet Zdravia som sa odhodlala až po dvoch odrieknutých konzultáciách, dovtedy som samu seba presviedčala, že to zvládnem, lebo v podstate nevyzerám až tak zle.

Teóriu som celkom ovládala, lebo správnemu stravovaniu som sa v teoretickej rovine venovala už niekoľko rokov. Bohužiaľ, stále som vyzerala ako reklama na Michellin, našťastie v mojom prípade zafungovala sila sociálnej siete a reálne príbehy ľudí s výbornými výsledkami. Povedala som si, že konzultáciou nič nestratím. 

Po prvom stretnutí a nemilých, no napriek tomu očakávaných výsledkoch testovania, pevne som sa rozhodla, že to dám. O kilogramy mi ani tak nešlo, mojim cieľom bolo zbaviť sa pneumatiky z brucha.

Pre mňa však bolo najdôležitejšie, že po celý čas som nemala pocit hladu, lebo porcie boli naozaj úctyhodné, dokonca kolegyňa v práci tvrdila, že to nie je diéta ale obžerstvo. Jem to, čo mi chutí, z jedálnička sa dá skutočne vybrať, predovšetkým sa však treba naučiť správne a pravidelne jesť.

Nikdy by som nepovedala, že sa dá takto schudnúť najmä vďaka stravovaniu, lebo musím sa priznať, cvičeniu, hoci som sa snažila tomu venovať, veľmi sa mi nedarilo, a aj napriek tomu, kilá išli dole a chudla som prevažne z tuku. ONO TO IDE! 

Veľmi by som chcela poďakovať svojej špecialistke za rady a povzbudenie. Zmenila som stravovacie návyky, cítim sa oveľa lepšie a určite sa nevrátim k starým zlozvykom. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.