Alena Mojžišová

Alena Mojžišová (47 rokov)

predtým
predtým
-12 Kg
potom
potom

Na konzultáciu do Sveta zdravia som sa prihlásila spontánne. Stačilo mi pozrieť sa na stránku a hneď som vedela, že je to smer, akým sa chcem uberať. Úvodný rozhovor s konzultantkou mi to iba potvrdil, je to presne to, čo potrebujem a chcem.

Schudnúť som chcela nielen z estetických dôvodov, ale aj preto, že s pribúdajúcimi kilami som bola stále pasívnejšia a pohodlnejšia. Svoju váhu som dovtedy nijako špeciálne neriešila, no pravdou je, že za posledných 10 rokov som pomaly ale isto, pribrala viac ako 10 kg.

Na konzultácii som zistila, že môj spôsob stravovania je príšerný! Pojem "vyvážená strava“, mi nehovoril vôbec nič. Pitný režim u mňa prakticky neexistoval! Neprijímala som takmer žiadne tekutiny. Podľa pokynov mojej špecialistky som si upravila jedálniček a zmenila moje nesprávne stravovacie návyky.

Na každej kontrole som sa dozvedela niečo nové. Samozrejme, musela som k tomu pridať trochu pohybu, ale ten bol s mojími ubúdajucími kilami stále jednoduchší a spôsoboval mi čoraz väčšiu radosť.

Získala som návyky v ktorých hodlám pokračovať, objavila som veľa zaujímavých a nových potravín a spestrila svoj jedálny lístok. Váha ide stále smerom dolu. Pomaly, ale isto!

Hoci ubehlo 6 mesiacov od doby, kedy som po prvýkrát vstúpila do Sveta zdravia, číslo, ktoré mi teraz ukazuje váha je oveľa krajšie, ako to spred polroka. Pokračujem ďalej!


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.