Zlepšite svoju pohyblivosť

Správna výživa zlepší vaše pohybové schopnosti a pomôže znížiť bolesti kĺbov.

S jedálničkom na mieru bude lepšie vám aj vašim kĺbom.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Renáta -13 kg

  V 40-tke som sa prejedla k váhe 92 kg, začali sa ozývať kĺby, opuchy a vysoký krvný tlak. Samozrejme, že som skúšala diéty, očisty, no dobehol ma jojo efekt.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslava -13 kg

  Po pôrodoch som sa dostala až na hmotnosť 96 kg. Necítila som sa vo svojom vlastnom tele dobre a pridružila sa denno-denná únava a bolesti kĺbov.*

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -33 kg

  Teraz je február 2016 a ja mám o 25 kg menej, cítim sa výborne a mám oveľa lepšie výsledky a kopu energie na rozdávanie. Naučila som sa správne a hlavne zdravšie stravovať.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslav -8 kg

  Po prvom mesiaci som schudol 3 kg, po šiestich 14 kg. Teraz som na 90 kg a mojim cieľom je 85 kg. Tlak sa mi znížil, kĺby ma nebolia a únava je preč.*

  Prečítať celý príbeh
 • Jana -33 kg

  Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla 34 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet.*

  Prečítať celý príbeh
 • Veronika -12 kg

  Za 6 mesiacov sa mi pod dohľadom špecialistky Bc. Ing. Terézii Krajčiovej podarilo schudnúť 10 kilogramov, čo bol len veľký bonus k tomu, že ma prestali bolieť kĺby, chrbtica a najmä žalúdok.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby ste sa cítili lepšie

 • Odporúčania, čo robiť pre lepšie kĺby a pohyblivosť

 • Návrh ďalšieho postupu

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, čo spôsobuje vaše problémy

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa zdravotných problémov skúsite zbaviť sami, alebo sa zveríte do našej starostlivosti.

Opýtame sa vás na detaily vášho životného štýlu aj všetky lieky, ktoré užívate. Urobíme diagnostiku na špeciálnom prístroji, zaistíme krvné rozbory aj genetické vyšetrenie a nájdeme možnú príčinu bolesti kĺbov.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

Podľa zistených výsledkov vám pripravíme výživovú stratégiu na mieru. Dostanete vzorový jedálniček aj zoznam potravín, ktoré vašim kĺbom prospejú.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite. Postupne nájdeme taký stravovací režim, ktorý vás bude dlhodobo baviť - a vráti vám radosť z pohybu aj zo života.

Ďalší život bude prechádzka

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, budete vedieť správne jesť aj bez našej pomoci. Bolesti budú menšie alebo sa úplne stratia - a je celkom možné, že prídete aj o pár kíl. Ďalšiu cestu už zvládnete sami.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj na e-maile.

Nájdeme vám stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo ľahké a príjemné.

Našou metódou je detailná metabolická diagnostika

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín. Poradíme vám, aké potraviny vaše telo potrebuje, ako si jedlo pripraviť a ako často jesť.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich to, čo je najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Rešpektujeme vaše názory

Dlhodobo podvyživené telo sa zdravotných problémov zbavuje pomaly. Preto máme v ponuke aj prírodné potravinové doplnky, ktoré proces urýchľujú. Je ale iba na vás, či ich využijete alebo nie.

Kľúčový je prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je jednoduché ho dodržiavať - telu dodá všetky prospešné látky a nebudete mať hlad. Pomôže vám zbaviť sa problémov a naviac aj schudnúť.

Budete sa cítiť lepšie. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.