konzultace bez hladovění

Každý sme iný a rovnako sa líši aj naše trávenie a spaľovanie.

Jedlo, ktoré jednému pomôže, inému spôsobí zdravotné problémy. Neexistujú univerzálne stravovacie rady vhodné pre všetkých.

Ako zistíte, čo k zdraviu potrebuje vaše telo?

Overíme, ako rýchlo spaľujete a v akej ste kondícii. Zistíme, aké potraviny vášmu telu robia dobre a ktoré živiny mu chýbajú.

Nájdeme ideálny jedálniček priamo pre vás.

Príďte na nezáväznú konzultáciu

  • 60 minút s výživovým poradcom

  • Komplexnú diagnostiku na lekársky overenom prístroji

  • Posúdenie jedálnička a tipy ako ho upraviť, aby išla vaša hmotnosť dole

  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Akčná cena 9,90 €

Rezervovať konzultáciu

V čom je systém NUTRIADAPT jedinečný?

jediněčný systém

Zistíme, ako je na tom vaše telo

Každá úspešná cesta musí začať správnou diagnostikou. Robíme ju na profesionálnych prístrojoch, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Diagnostika je rýchla a nebolí.

Už na úvodnej konzultácii sa dozviete…

Množstvo tuku uloženého okolo vašich vnútorných orgánov

Viscerálny tuk je nebezpečný hlavne preto, že na prvý pohľad ho nie je vidno. Postupne sa ukladá medzi vnútornými orgánmi a tým zhoršuje ich funkcie. Pokiaľ je ho v tele väčšie množstvo, ide o dôležitý varovný signál.

Koľko energie vaše telo potrebuje na bežné fungovanie

Zistíme, koľko energie vaše telo spáli aj bez športu a pohybu. Dozviete sa, koľko kalórií musíte denne prijať, aby ste schudli alebo pribrali.

Či má vaše telo dostatok vody

Nedostatočná hydratácia ovplyvňuje vašu energiu, myslenie, aj zdravotný stav a naviac bráni chudnutiu. Iba telo, ktoré má dostatok vody, sa dokáže zbaviť nebezpečných látok.

Aký je podiel svalov a tukov vo vašom tele

Zloženie vášho tela určuje nielen to, ako vyzeráte - ovplyvňuje aj kondíciu, spaľovanie a imunitu. Dozviete sa, ako na tom práve ste, aké by mali byť vaše ideálne hodnoty a ako ich dosiahnuť.

Na koľko rokov sa cíti vaše telo

Metabolický vek hovorí o tom, akému veku odpovedá vaša fyzická kondícia. Možno budete prekvapený, že máte telo ako zamlada - a ak nie, poradíme vám, ako môžete svoj metabolický vek znížiť.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
Jedinečná metóda NUTRIADAPT

Metabolická diagnostika NUTRIADAPT

Metóda, pomocou ktorej zistíme čo najviac informácií o fungovaní vášho tela. Zahŕňa analýzu stavu vášho tela, rozbor krvi, genetickú diagnostiku, aj pohovor so špecialistom. Všetky zistenia nám pomôžu vytvoriť výživový plán. A vy tak nielen schudnete, ale budete sa cítiť lepšie a hmotnosť si udržíte dlhodobo.

Sme tu pre vás!

Postupne zmeníme váš život

Ak to myslíte so svojím zdravím naozaj vážne, NUTRIADAPT je dobrá voľba. Budeme s vami počas vašej premeny - podržíme vás v slabších chvíľach, pochválime vás, keď sa niečo podarí a všetko budeme starostlivo zaznamenávať. Spoločne dosiahneme cieľ, nech už je akokoľvek odvážny.

Povedzte nám, čo vás trápi a my vám ukážeme, ako vám môžeme pomôcť