Tím našich odborníkov

MUDr. Ondřej Nývlt

MUDr. Ondřej Nývlt

Predtým pracoval v IKEM na kardiochirurgii a prešiel si niekoľkoročnou prácou pre farmaceutickú firmu Merck Sharp & Dohme. Teraz sa venuje vzdelávaniu špecialistov NUTRIADAPT. Jeho úlohou je spájať poznatky modernej medicíny s výživovým poradenstvom. Taktiež sa zúčastňuje vývoja nových výživových doplnkov.

"Všetko čo zjeme, musí prejsť tráviacim traktom. Strava pritom obsahuje nielen základné makro a mikro živiny, ale aj stovky ďalších látok, ktoré môžu byť pre náš organizmus prospešné alebo naopak. Preto nič nie je tak dôležité ako výživa."

MUDr. Petr Lošan

MUDr. Petr Lošan

Riaditeľ spoločnosti Genetika Plzeň, hlavný garant testovania vo NUTRIADAPT.

"Naše laboratórium testuje tzv. Trombofilnú mutáciu génov, ktoré ukazujú na zvýšené riziko trombofílie. Najzávažnejšia je Leidenská mutácia, ktorej nosičom je asi päť percent populácie."

MUDr. Lenka Řehořková

MUDr. Lenka Řehořková

V NUTRIADAPT sa zameriava na vnútorné lekárstvo a klinickú imunológiu, prácu s autovakcínami. Členka tímu rehabilitácie, športovej medicíny a pedagogička.

"Z mojich skúseností vyplýva, že podrobné posúdenie krvného obrazu a biochemických hodnôt je pre klienta vysoko motivujúce. Často si až vtedy uvedomí, že v NUTRIADAPT nejde len o redukciu jeho telesnej hmotnosti a zlepšenie fyzickej kondície, ale tiež o zlepšenie zdravotného stavu."

Ing. Ivan Mach, CSc.

Ing. Ivan Mach, CSc.

Autor mnohých kníh a odborných publikácií. Zakladateľ a odborný garant certifikovaných kurzov výživových poradcov Nutris, prezident Aliancie výživových poradcov.

"Aby bola výživa tzv. zdravá, je potrebné ľuďom vysvetľovať, čo je naozaj zdravé, dobré alebo vhodné pre konkrétneho jednotlivca podľa jeho veku, zamestnania, životného štýlu. Akýsi univerzálny model "zdravej" výživy, ktorý je možné vtesnať do tzv. všeobecných výživových odporučení, neexistuje."

MUDr. Jiří Grim

MUDr. Jiří Grim

Člen Vedecko-lekárskej rady NUTRIADAPT, zameraním internista a onkológ.

Vo svojej praxi sa zaoberá prevenciou onkologických ochorení, riešením komplikácií v priebehu liečby a podpornou liečbou vo vyhrotených situáciách, ktorá zahŕňa i výživu.

"Nech tvoja strava je tvojim liekom a liek tvojou stravou." Hippokrates

Akadémia - forma vzdelávania

NUTRIADAPT neustále zvyšuje odbornú kvalifikáciu svojich špecialistov formou odborných školení, pretože chce, aby starostlivosť o klientov bola skutočne na vysokej profesionálnej úrovni. Preto sme zaviedli Akadémiu NUTRIADAPT. Hlavným zmyslom Akadémie je zvýšiť úroveň špecialistov tak, aby o klienta bolo vždy postarané nielen s cieľom upraviť jeho telesnú hmotnosť pod odborným dohľadom, ale aj dosiahnuť zlepšenie celkového zdravotného stavu. Na rozdiel od bežných výživových špecialistov nekladieme dôraz len na profesionálne jednanie so zákazníkom, ale najmä na odbornosť špecialistov.

Celý projekt je postavený na systéme celoživotného vzdelávania špecialistov NUTRIADAPT.

V NUTRIADAPT pracuje 167 profesionálne vyškolených špecialistov, vďaka ktorým dosahujú naši klienti optimálnu hmotnosť a zlepšenie celkovej kondície.

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta. Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Úspechy našich klientov si všímajú aj druhí

  • blesk
  • cosmopolitan
  • ct1
  • e15
  • katka
  • lidovenoviny
  • metropol
  • nova
  • rytmuszivota