Zbavte sa popôrodných kíl

Jedálniček na mieru vám pomôže dostať sa späť do formy a s ľahkosťou zvládať náročné povolanie mamičky.

Nezabúdajte na seba - doprajte si kvalitnú výživu.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Mária -13 kg

  Bola som pol roka po druhom pôrode a veľmi nešťastná z toho ako som sa cítila a vyzerala. Pri prvej konzultácii som bola veľmi skeptická. Neverila som, že mi môžu povedať niečo, čo ešte neviem.*

  Prečítať celý príbeh
 • Ivana -14 kg

  Každé stretnutie bolo pre mňa motivujúce, pretože výsledky boli čím ďalej tým viac viditeľnejšie. Najlepšie na tom je, že tento príbeh píšem až po dvoch mesiacoch od ukončenia programu a váhu si udržiavam aj napriek miernym prehreškom.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslava -13 kg

  Po pôrodoch som sa dostala až na hmotnosť 96 kg. Necítila som sa vo svojom vlastnom tele dobre a pridružila sa denno-denná únava a bolesti kĺbov.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii po pôrode - na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ak ho upraviť pre správne popôrodné chudnutie

 • Odporúčania, čo robiť pre lepšiu kondíciu aj zdravotný stav

 • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé schudnutie

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, prečo sa vám po pôrode nedarí schudnúť

Na prvej konzultácii vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve. Získate detailný prehľad o stavbe svojho tela.

Na základe týchto informácií nutričný špecialista zistí, aký je váš najväčší problém pri chudnutí a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo po pôrode cíti.

Nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie

Špecialista vám hneď odovzdá a vysvetlí výsledky diagnostiky. Pre ucelenejší pohľad sa vás následne spýta na zdravotnú históriu a váš bežný jedálny lístok.

Na základe týchto všetkých údajov vyhodnotí, aké sú vaše najväčšie problémy a poradí, ako sa najlepšie vrátite k svojej predpôrodnej, prípadne i nižšej hmotnosti.

Špecialista vám na prvej konzultácii:

ODOVZDÁ A VYSVETLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Špecialista vám detailne vysvetlí jednotlivé výsledky a upozorní na prípadné riziká, ktoré z nich plynú.

SKONZULTUJE VÁŠ JEDÁLNY LÍSTOK

Špecialista s vami preberie stravovacie návyky a upozorní na vaše chyby, ktoré môžu mať vplyv i na kvalitu výživy pre bábätko, pokiaľ ešte dojčíte.

NAVRHNE POSTUP PRE DOSIAHNUTIE VÁŠHO CIEĽA

Na základe výsledkov analýz vám špecialista navrhne spôsob, akým vás dovedie k vašej ideálnej váhe.

Vybudujeme vám zdravé stravovacie návyky

Po prvej konzultácii sa sama rozhodnete, či sa o popôrodné chudnutie pokúsite samostatne, alebo schudnete s nami.

Pripravíme vám výživovú stratégiu na mieru tak, aby sa vám dobre a ľahko dodržiavala. Nezabudneme na váš životný štýl, dojčenie a zotavovanie po cisárskom reze. Zohľadníme aj náročnú starostlivosť o rodinu.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

K výživovej stratégii dostanete vzorový jedálniček na mieru a zoznam potravín, ktoré vášmu telu najlepšie vyhovujú. Zároveň zvážime aj prípadné alergie vášho bábätka.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite, čo vám chutí a čo vám vadí. Spoločne nájdeme stravovací režim, ktorý bude baviť vás aj vašu rodinu.

Nový štíhly život zvládnete aj bez našej pomoci

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, budete už sama vedieť, čo vaše telo potrebuje. S novými návykmi si hmotnosť udržíte a keby ste sa rozhodli pre ďalšie dieťa, bude jednoduché dostať sa do kondície po ďalšom pôrode.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Nájdeme vám stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín, ktoré vášmu telu vyhovujú a pomáhajú mu vyrovnať sa so zmenami. Poradíme vám, kedy jesť aj ako jedlo uvariť tak, aby bola spokojná celá rodina.

Schudnúť neznamená hladovať

Výber odporúčaných potravín záleží na výsledkoch diagnostiky, môžete si však byť istá tým, že nebudete hladovať. Je celkom možné, že budete jesť viac jedla než kedykoľvek predtým - a aj tak schudnete.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich tie prvky a prístupy, ktoré sú najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Zistíme, ako vaše telo vyzerá zvnútra

Odvážime vás na certifikovanom prístroji Tanita. Nebude to bolestivé ani nepríjemné a dozviete sa, koľko máte svalov a telesného tuku a na koľko rokov sa cíti vaše telo.

Neunáhlime to

Sme zástancovia prirodzených zmien. Vaše telo sa na pôrod pripravovalo celé mesiace, deň za dňom. Možno sa vám priebežne menili aj chute a výživové potreby. Postupnými krokmi sa dostanete späť do formy - možno aj lepšej, než ste mali pre deťmi.

Pohyb nie je nevyhnutný

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky nie je založené na usilovnom cvičení. Pohyb chudnutie urýchli, nie je ale nevyhnutný. Preto môžete chudnúť aj vtedy, keď vám na šport neostáva čas alebo sa zotavujete z popôrodných komplikácii.

Ste úžasná

Je ťažké udržať si sebaistotu aj vo chvíľach, kedy bábätko zle spí, partner je nervózny a aj telo vyzerá inak, než predtým. Správne jedlo vám dodá energiu na zvládanie každodenného zhonu - a spolu s tým aj sebavedomie a silu.

Kľúčový je prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je ľahké ho dodržiavať - telu dodáte všetky prospešné látky a nebudete mať hlad. Jedlo vám pomôže zdravo a trvalo schudnúť a zároveň zvládať náročnú starostlivosť o bábätko.

Schudnete. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.