Zverte chudnutie detí do rúk odborníka

Spoločne dáme vašim deťom nové stravovacie návyky a naučíme ich správne premýšľať nad tým, čo jedia.

S jedálničkom na mieru je detské chudnutie jednoduché

Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

  • 60 minút s výživovým poradcom

  • Detailné informácie o tele dieťaťa a jeho kondícii - na základe merania na lekársky overenom prístroji

  • Posúdenie detského jedálnička s tipmi na úpravy

  • Odporúčania, čo robiť pre lepši zdravotný stav aj kondíciu

  • Návrh ďalšieho postupu chudnutia

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Vybudujeme deťom zdravé stravovacie návyky

Až po prvej konzultácii sa rozhodnete, či sa život svojho dieťaťa pokúsite zmeniť sami, alebo si necháte pomôcť od našich skúsených špecialistov.

Dieťa najprv zvážime na špeciálnej váhe a vás sa opýtame na všetky detaily ohľadom jeho jedálnička, pohybu a zdravotného stavu. Na základe zistených informácii pripravíme dobrodružný plán zmeny stravovacích návykov - výživovú stratégiu.

Naučíme deti správne jesť

K výživovej stratégii dostanete vzorový jedálniček na mieru detskému metabolizmu, vrátane receptov a rád.

Dieťaťa sa budeme pravidelne pýtať na to, ako sa cíti, čo mu chutí, čo sa mu na jedálničku nepáči. Rovnako sa budeme pýtať vás, ako sa s novými pravidlami darí vám aj celej rodine. Spoločne tak nájdeme stravovací režim, ktorý vás všetkých bude baviť.

Spoločne dáme deťom dar na celý život

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, bude mať vaše dieťa ten najlepší základ pre budúci zdravý a štíhly život. A je celkom možné, že spolu s ním schudnete aj vy a celá vaša rodina.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Stravu pripravujeme na mieru detským potrebám

Celý výživový plán zostavujeme vášmu dieťaťu na mieru, na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné pre vás, aj dieťa.

Používame detailnú metabolickú diagnostiku

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na stravovacie návyky dieťaťa aj celej rodiny.

Dáme vám správne stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín. Poradíme vám, kedy má dieťa jesť, aj ako mu jedlo uvariť. A nezabúdame ani na to, že každý občas potrebuje nejakú tú maškrtu.

Neuznávame chudnutie pomocou hladovania

Výber odporúčaných potravín záleží na výsledkoch diagnostiky, môžete si však byť istý tým, že dieťa nebude hladovať. Je celkom možné, že schudne aj napriek tomu, že bude jesť viac, než doteraz.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich to, čo je pre detské telo najlepšie.

Zistíme, prečo sa chudnúť nedarí

Na konzultácii s vami preberieme stravovacie návyky dieťaťa aj celej rodiny a odhalíme najväčšie chyby. Poradíme vám, čo zmeniť, aby dieťa nielen schudlo, ale zostalo štíhle aj v dospelosti.

Ukážeme, ako na správny prísun energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je ľahké ho dodržiavať - detskému telu dodá výživu potrebnú pre správny rast a vývoj a zaistí tú správnu energiu na pohyb a učenie.

Doprajte deťom zdravý základ na celý život

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vašej rodine. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.