Budete štíhla aj v menopauze

Správna výživa vám pomôže zachovať si mladý vzhľad a zostať sama sebou.

S jedálničkom na mieru zostanete štíhla a fit bez ohľadu na vek.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Aurélia -11 kg

  Začala dovolenka a prázdniny r. 2016. Cítila som sa unavená, vyhorená a chorá. Moje telo podvyživené a staré. Našla som inzerát Sveta zdravia. Hneď som sa rozhodla konať.*

  Prečítať celý príbeh
 • Jana -19 kg

  Mám veľkú radosť z toho čo sa mi podarilo, ale hlavne z toho, že je to už natrvalo, že opäť nenastane nejaký jojo efekt. Schudla som za 6 mesiacov 19,4 kg, z telesného tuku 22,8 kg. Môj pás sa zmenšil o 25 cm a boky o 14 cm.*

  Prečítať celý príbeh
 • Irena -19 kg

  Naučila som sa správne stravovať, ktoré potraviny sú pre mňa vhodné a ktoré nie. Za 7 mesiacov sa mi postupne podarilo schudnúť vyše 18 kg, za čo som veľmi vďačná.*

  Prečítať celý príbeh
 • Katarína -17 kg

  Mala som strach a obavy, ale bol som plná očakávaní a mala som v sebe túžbu začať robiť niečo pre seba. Podarilo sa mi schudnúť za 3 mesiace 15 kg.*

  Prečítať celý príbeh
 • Oľga -23 kg

  V 49 rokoch sa cítim mlado, plná energie a elánu. Pozdvihla som si aj sebavedomie, čo mi v živote veľmi chýbalo a ničilo ma. Môj zdravotný stav sa upravil tak, že už neužívam žiadne lieky.*

  Prečítať celý príbeh
 • Mária -38 kg

  Doteraz sa mi podarilo schudnúť 30 kg, čo som samozrejme rada, no aj ďalej chcem schudnúť ešte aspoň 10 -15 kg. Čo je podstatné, dnes sa cítim oveľa lepšie a sebaistejšie.*

  Prečítať celý príbeh
 • Gabriela -27 kg

  A keď som pred 13. rokmi prestala fajčiť, kilá sa ma držali ešte viac. Hľadala som rôzne možnosti podpory a motivácie, ako schudnúť a zbaviť sa kíl.*

  Prečítať celý príbeh
 • Veronika -12 kg

  Za 6 mesiacov sa mi pod dohľadom špecialistky Bc. Ing. Terézii Krajčiovej podarilo schudnúť 10 kilogramov, čo bol len veľký bonus k tomu, že ma prestali bolieť kĺby, chrbtica a najmä žalúdok.*

  Prečítať celý príbeh
 • Iveta -8 kg

  Prvotný impulz bola moja dcéra, ktorá ma prihlásila, lebo mi chcela pomôcť zbaviť sa zdravotných i tráviacich ťažkostí a schudnúť zdravo a natrvalo.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť po prechode

 • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu

 • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé schudnutie

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, prečo sa vám nedarí schudnúť

Na prvej konzultácii vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve. Získate detailný prehľad o stavbe svojho tela.

Na základe týchto informácií nutričný špečialista zistí, aký je váš najväčší problém pri chudnutí a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie

Špecialista vám hneď odovzdá a vysvetlí výsledky diagnostiky. Pre ucelenejší pohľad sa vás následne spýta na zdravotnú históriu a váš bežný jedálny lístok.

Na základe týchto všetkých údajov vyhodnotí, aké sú vaše najväčšie problémy a poradí, ako najlepšie dosiahnete vysnívanú hmotnosť.

Špecialista vám na prvej konzultácii:

ODOVZDÁ A VYSVETLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Špecialista vám detailne vysvetlí jednotlivé výsledky a upozorní na prípadné riziká, ktoré z nich plynú.

SKONTROLUJE VÁŠ JEDÁLNY LÍSTOK

Špecialista s vami preberie stravovacie návyky, upozorní na vaše chyby.

NAVRHNE POSTUP PRE DOSIAHNUTIE VÁŠHO CIEĽA

Na základe výsledkov analýz vám špecialista navrhne spôsob, akým vás dovedie k vašej ideálnej hmotnosti.

Vybudujeme vám zdravé stravovacie návyky

Po prvej konzultácii sa sama rozhodnete, či sa o chudnutie pokúsite sama, alebo schudnete s nami.

Pripravíme vám výživovú stratégiu na mieru tak, aby sa vám dobre a ľahko dodržiavala - do úvahy vezmeme váš životný štýl, vek aj zdravotný stav.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

K výživovej stratégii dostanete vzorový jedálniček na mieru a zoznam potravín, ktoré vášmu telu vyhovujú a pomáhajú zostať mladým.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite, čo vám chutí a čo vám vadí. Spoločne nájdeme stravovací režim, ktorý vás bude dlhodobo baviť.

Tešte sa na nový, štíhly život

Keď sa za pár mesiacov rozlúčime, optimálnu hmotnosť si už zvládnete udržať aj bez našej pomoci. Nielen, že sa budete cítiť lepšie a mladistvo, naviac sa vyhnete prípadným zdravotným problémom vo vyššom veku. Novú etapu života si budete môcť naplno užiť.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Nájdeme vám stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné.

Používame detailnú metabolickú diagnostiku

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín, ktoré vášmu telu vyhovujú a pomáhajú mu vyrovnať sa so zmenami. Poradíme vám, kedy jesť a ako jedlá uvariť.

Chudnúť neznamená hladovať

Výber odporúčaných potravín záleží na výsledkoch diagnostiky, môžete si však byť istá tým, že nebudete hladovať. Je dosť možné, že budete jesť viac jedla než kedykoľvek predtým - a aj tak schudnete.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich tie prvky a prístupy, ktoré sú najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Rešpektujeme vaše názory

V prechode nemusí byť chudnutie také rýchlo, ako by mohlo byť. Preto máme v ponuke aj prírodné výživové doplnky, ktoré pomáhajú chudnúť. Je ale iba na vás, či ich využijete, alebo nie.

Zrýchlime váš metabolizmus

S postupujúcim vekom náš metabolizmus spomaľuje a aj štíhli ľudia, ktorí s vekom nijako nezmenili svoj životný štýl, začínajú pomaly priberať. Aj drobná zmena skladby jedálnička ale dokáže spaľovanie znovu naštartovať.

Oddialite nástup starnutia

S prechodom sa menia hladiny hormónov v tele a to môže spôsobovať zvýšenú tvorbu vrások a pigmentových škvŕn. Vhodne zvolená strava môže zlepšiť pružnosť pokožky a oddialiť viditeľné príznaky starnutia.

Zistíme, prečo sa vám nedarí schudnúť

Na konzultácii s vami preberieme vaše stravovacie návyky a odhalíme najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťate. Poradíme vám, čo zmeniť, aby ste konečne schudli - zdravo a bez jojo efektu.

Správna výživa ako elixír mladosti

Metabolický vek je číslo, ktoré hovorí, na koľko rokov sa cíti vaše telo. Správna výživa váš metabolický vek zníži a rozdiel spozná nielen prístroj. Napriek klimaktériu sa budete cítiť plná energie ako zamlada.

Zistíme, prečo sa vám nedarí schudnúť

Na konzultácii s vami preberieme vaše stravovacie návyky a odhalíme najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťate. Poradíme vám, čo zmeniť, aby ste konečne schudli - zdravo a bez jojo efektu.

Kľúčový je prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je ľahké ho dodržiavať - telu dodáte všetky prospešné látky a nebudete mať hlad a pomôže vám zdravo a trvalo schudnúť.

Schudnete. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.