Detoxikujte organizmus efektívne

So znalosťou vhodných jedál svoje telo prečistíte a zároveň dlhodobo udržíte v kondícii.

Jedálniček na mieru zbaví vaše telo toxínov

Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

  • 60 minút s výživovým poradcom

  • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

  • Posúdenie jedálnička s tipmi, ako ho zbaviť toxínov

  • Odporúčania, ako správne a zdravo detoxikovať svoje telo

  • Návrh ďalšieho postupu

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Vybudujeme vám zdravé stravovacie návyky

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa o detoxikáciu pokúsite sami, alebo svoje telo prečistíte s našou pomocou.

Pripravíme vám detoxikačnú stratégiu na mieru tak, aby sa vám dobre a jednoducho dodržiavala. Do úvahy vezmeme váš životný štýl aj zdravotný stav.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

K výživovej stratégii dostanete vzorový jedálniček na mieru a zoznam potravín, ktoré sú pre detoxikáciu vášho tela vhodné a tých, ktoré váš organizmus zbytočne zaťažujú.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite, či vám chutí a čo vám vadí. Spoločne nájdeme stravovací režim, ktorý vás bude baviť.

Spoznáte svoje telo a nás už nebudete potrebovať

Za pár mesiacov budete sami vedieť, čo robiť pre najlepšiu kondíciu svojho tela. Naučíte sa jesť tak, aby ste svoje telo opäť nezanášali - prípadnú chybu bude jednoduché zase napraviť.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyhovieť. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Nájdeme vám vhodnú stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby bolo jeho dodržiavanie jednoduché a príjemné.

Používame detailnú metabolickú diagnostiku

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín, ktoré vášmu telu vyhovujú. Zistíte, ktoré jedlá sú pre vás vhodné a ako ich variť a ktoré naopak vaše telo zbytočne zanášajú.

Detoxikovať neznamená hladovať

Výber odporúčaných potravín záleží na výsledkoch diagnostiky, môžete si však byť istý tým, že nebudete hladovať. Možno budete jesť viac jedla ako kedykoľvek predtým - a aj tak sa budete cítiť skvelo.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich to, čo je najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Rešpektujeme vaše názory

S bežnými potravinami nemusí byť detoxikácia taká rýchla, ako by mohla. Preto máme v ponuke aj prírodné výživové doplnky, ktoré očiste pomáhajú. Je ale len na vás, či ich využijete, alebo nie.

Zistíme, prečo sa vám nedarí detoxikovať

Preberieme s vami vaše stravovacie návyky a odhalíme najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťate. Poradíme vám, čo je nutné zmeniť, aby ste svoje telo prečistili a udržali ho dlhodobo čisté.

Budete sa cítiť lepšie. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.