Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Eva M. (42 rokov)

predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

V mojom živote sa mi podarilo párkrat schudnúť, ale tentokrát som už nemala silu zvládnuť to sama,preto som to skúsila s podporou Svetu Zdravia, vďaka nemu a sl. Lucke som našla cestu k zdravému spôsobu chudnutia.

Marcel Maruchnič (43 rokov)

predtým
predtým
-20 Kg
potom
potom

Ta námaha vydaná v posilňovni a správne stravovanie pod dozorom Mgr. Novotnej priniesla vytúžený výsledok a po 6 mesiacoch ukázala váha o 20 kg menej ako keď som sa na váhu vo Svete zdravia postavil po prvýkrát.

bolesť kĺbov
bolesť chrbta
predtým
predtým
-12 Kg
potom
potom

Nechať si podariť od špecialistov ohľadom stravovania bolo moje najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobila pre svoje zdravie. Dnes sa cítim veľmi šťastná, spokojná, plná energie a konečne viem, že pravidelná strava je základ.

Eva Džačovská (62 rokov)

predtým
predtým
-16 Kg
potom
potom

Cítim sa oveľa lepšie a trochu som musela obmeniť aj šatník. Myslím, že samotnej by sa mi to nepodarilo. Som rada, že som sa odhodlala k takémuto kroku.

únava
predtým
predtým
-11 Kg
potom
potom

Som " chodiaca reklama". Všetci známi ma zastavujú, pýtajú sa ma ako som to dokázala, čo to robím, že tak výborne vyzerám. Dávam im dve odporúčania: Svet zdravia LM - Mgr. Veronika Pečková a sebadisciplína.