Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Gabriela Selecká (51 rokov)

bolesť kĺbov
predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

Po ôsmich mesiacoch mi pravidelná podpora a rady poradkyne Moniky Búryovej, motivácia rodiny a kolegov, pomohla schudnúť 27 kilogramov. „Nový“ život mi priniesol zlepšenie zdravotného stavu, zvýšenie sebavedomia, obdiv okolia a nový šatník.

Jana Holomková (38 rokov)

vysoký tlak
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-33 Kg
potom
potom

Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla 34 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet.

únava
bolesť nôh
detoxikácia
predtým
predtým
-29 Kg
potom
potom

Podľa vašich doporučení som zmenila úplne stravu. Teraz jem tak veľa, že sa každý čuduje, celý deň si neľahnem, nie som unavená. Až nato srdiečko sa cítim výborne.

Eva Zaťková (67 rokov)

vysoký tlak
únava
cukrovka
bolesť nôh
predtým
predtým
-24 Kg
potom
potom

Na základe rád špecialistky a na mieru nastaveného jedálneho lístka sa mi podarilo doteraz zhodiť 25 kg, je zo mňa úplne nový človek, ale čo je dôležitejšie – rapídne sa mi upravil zdravotný stav.