Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Miroslav Ridilla (53 rokov)

vysoký tlak
vysoký cholesterol
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-8 Kg
potom
potom

Po prvom mesiaci som schudol 3 kg, po šiestich 14 kg. Teraz som na 90 kg a mojim cieľom je 85 kg. Tlak sa mi znížil, kĺby ma nebolia a únava je preč.

Jana Holomková (38 rokov)

vysoký tlak
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-33 Kg
potom
potom

Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla 34 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet.

Jarmila Muranicová (59 rokov)

únava
bolesť chrbta
predtým
predtým
-7 Kg
potom
potom

Celý rok som necítila bolesti chrbta a únavu. Všetko sa začína v hlave a ja som konečne zúročila všetko, čo som sa za život o zdravotnom stravovaní učila, ale až pod dozorom výživovej poradkyne správne využívala.

Eva Masaryková (64 rokov)

únava
detoxikácia
predtým
predtým
-20 Kg
potom
potom

Po troch mesiacoch sa pani Eva mohla pochváliť hmotnosťou 74,3 kg. Po 6 mesiacoch schudla až na 66,6 kg. Pani Eva bola na preváženie aj dva mesiace po skončení programu vo Svete zdravia a celkovo schudla 20 kg. Hodnota viscerálneho tuku je teraz 8.