Zbavte sa únavy a vyčerpania

So správnymi stravovacími návykmi získate späť stratenú energiu a životnú silu.

Naučíme vás, ako doplňovať energiu správnym jedlom.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Aurélia -11 kg

  Začala dovolenka a prázdniny r. 2016. Cítila som sa unavená, vyhorená a chorá. Moje telo podvyživené a staré. Našla som inzerát Sveta zdravia. Hneď som sa rozhodla konať.*

  Prečítať celý príbeh
 • Katarína -15 kg

  Mojim cieľom nebolo iba schudnúť, ale zlepšiť si zdravotný stav, trávenie, opuchy, únavu a najmä zbaviť sa migrény.*

  Prečítať celý príbeh
 • Žaneta -11 kg

  Na záver by som chcela posmeliť všetkých, ktorý si nevedia pomôcť a sú nerozhodní. Len do toho, s pomocou ide všetko ľahšie.Teraz som oveľa ľahšia, mám viac energie a cítim sa veľmi dobre.*

  Prečítať celý príbeh
 • Drahoslava -29 kg

  Po byte už chodím aj bez palíc, invalidný vozík je minulosť. Podľa vašich doporučení som zmenila úplne stravu. Teraz jem tak veľa, že sa každý čuduje, celý deň si neľahnem, nie som unavená. Až nato srdiečko sa cítim výborne.*

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -24 kg

  Je zo mňa úplne nový človek, ale čo je dôležitejšie – rapídne sa mi upravil zdravotný stav – upravil sa mi krvný tlak, hladina krvného cukru, zmizli opuchy nôh a čo je veľmi dôležité som plná energie.*

  Prečítať celý príbeh
 • Tunde -31 kg

  Doteraz som schudla 29,8 kg, viscerálny tuk sa znížil na normálnu hodnotu 5, hodnota vody je v norme.  Ako plus musím dodať, že mám podstatne viac energie a pohybu.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslava -13 kg

  Po pôrodoch som sa dostala až na hmotnosť 96 kg. Necítila som sa vo svojom vlastnom tele dobre a pridružila sa denno-denná únava a bolesti kĺbov.*

  Prečítať celý príbeh
 • Oľga -23 kg

  V 49 rokoch sa cítim mlado, plná energie a elánu. Pozdvihla som si aj sebavedomie, čo mi v živote veľmi chýbalo a ničilo ma. Môj zdravotný stav sa upravil tak, že už neužívam žiadne lieky.*

  Prečítať celý príbeh
 • Soňa -33 kg

  Teraz je február 2016 a ja mám o 25 kg menej, cítim sa výborne a mám oveľa lepšie výsledky a kopu energie na rozdávanie. Naučila som sa správne a hlavne zdravšie stravovať.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslav -8 kg

  Po prvom mesiaci som schudol 3 kg, po šiestich 14 kg. Teraz som na 90 kg a mojim cieľom je 85 kg. Tlak sa mi znížil, kĺby ma nebolia a únava je preč.*

  Prečítať celý príbeh
 • Jana -33 kg

  Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla 34 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť proti dlhodobej únave

 • Odporúčania, čo robiť pre zníženie únavy

 • Návrh ďalšieho postupu

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, v akom stave je váš organizmus

Na prvej konzultácii vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve. Získate detailný prehľad o stavbe svojho tela.

Na základe týchto informácií nutričný špecialista zistí, aký je váš najväčší problém a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi. Zvyšuje množstvo stresového hormónu kortizolu a znižuje množstvo endorfínov v krvi, čo môže viesť k únave, apatii a pocitom slabosti.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste sa dostali na optimálnu váhu.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov vrátane únavy a straty energie.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie

Špecialista vám hneď odovzdá a vysvetlí výsledky diagnostiky. Pre ucelenejší pohľad sa vás následne spýta na zdravotnú históriu a váš bežný jedálny lístok.

Na základe týchto všetkých údajov vyhodnotí, aké sú vaše najväčšie problémy a poradí, ako sa zbaviť únavy a získať viac energie.

Špecialista vám na prvej konzultácii:

ODOVZDÁ A VYSVETLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Špecialista vám detailne vysvetlí jednotlivé výsledky a upozorní na prípadné riziká, ktoré z nich plynú.

SKONZULTUJE VÁŠ JEDÁLNY LÍSTOK

Špecialista s vami preberie stravovacie návyky a upozorní na vaše chyby, ktoré môžu viesť k chronickej únave.

NAVRHNE POSTUP PRE DOSIAHNUTIE VÁŠHO CIEĽA

Na základe výsledkov analýz vám špecialista navrhne spôsob, vďaka ktorému môžete získať späť stratenú energiu a opäť sa dobre cítiť vo vlastnom tele.

Proti únave bojujeme úpravou stravovania

Po prvej konzultácii sa rozhodnete, či sa do hľadania stratenej energie pustíte sami alebo sa únavy zbavíte s našou pomocou.

Pripravíme vám výživovú stratégiu na mieru tak, aby sa vám dobre a jednoducho dodržiavala - do úvahy zoberieme váš životný štýl aj zdravotný stav.

Naučíme vás, ako získať energiu z jedla

K výživovej stratégii dostanete vzorový jedálniček na mieru, k nemu zoznam potravín rozdelený na tie, po ktorých budete plní energie a tie, ktoré vám ju naopak berú.

Pravidelne sa budeme pýtať, ako sa cítite a ako ste sa vyspali. Spoločne nájdeme stravovací režim, ktorý vám bude vyhovovať a pomôže vám.

Budete plný sily

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, súčasná únava bude len matnou spomienkou. Sami už budete vedieť, čo vám robí dobre a čo nie - a nás už nebudete potrebovať.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Zistíme, prečo sa cítite unavený

Na konzultácii s vami preberieme vaše stravovacie návyky a odhalíme najväčšie chyby, ktorých sa v jedle dopúšťate. Poradíme vám, čo zmeniť, aby ste sa znovu cítili plný energie.

Pripravíme vám stravu na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné.

Používame detailnú metabolickú diagnostiku

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Zostavíme bojový plán proti únave

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín, ktorý vám pomôže sa čo najrýchlejšie zbaviť únavy a vyčerpania.

Vaše zdravie je pre nás zásadné

Únava môže byť spôsobená rôznymi faktormi. Pokiaľ počas diagnostiky získame akékoľvek podozrenie na vážnejšiu príčinu, okrem výživy vám odporučíme aj návštevu lekára.

Pre dostatok energie sa nemusíte prejedať

Výber odporúčaných potravín záleží na výsledkoch diagnostiky, môžete si však byť istý tým, že sa nebudete prejedať, ale ani hladovať.

Rešpektujeme vaše názory

Únavu môže spôsobovať nevhodná strava, rovnako ako pracovné povinnosti. Nie všetky faktory je možné len tak odstrániť, preto máme v ponuke aj prírodné výživové doplnky. Je ale iba na vás, či ich využijete, alebo nie.

Poradíme vám, ako si zaistiť prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom živín. Je jednoduché ho dodržiavať - telu dodáte všetky prospešné látky, budete lepšie spať a budete sa lepšie sústrediť.

Nájdete stratenú energiu. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Ak služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.