Znížte si krvný tlak správnym jedlom

Aj jednoduchá úprava stravovacích návykov vám dokáže znížiť krvný tlak a zlepšiť tak život.

Jedálniček na mieru vám pomôže znížiť riziko infarktu.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • František -22 kg

  Taktiež už som riešil problémy s vysokým krvným tlakom už 10 rokov a liekami. Odkedy som začal chodiť na kontroly do Sveta zdravia môj tlak sa pravidelne meral a hlavne sa zlepšoval.*

  Prečítať celý príbeh
 • Renáta -13 kg

  V 40-tke som sa prejedla k váhe 92 kg, začali sa ozývať kĺby, opuchy a vysoký krvný tlak. Samozrejme, že som skúšala diéty, očisty, no dobehol ma jojo efekt.*

  Prečítať celý príbeh
 • Marián -10 kg

  Naučil som sa správne a zdravo stravovať, fyzicky a duševne sa cítim veľmi dobre, ľahko sa mi chodí a dýcha. Teraz na lekárskej internej kontrole bola pani doktorka prekvapená z mojich výsledkov krvného rozboru a EKG.*

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -24 kg

  Je zo mňa úplne nový človek, ale čo je dôležitejšie – rapídne sa mi upravil zdravotný stav – upravil sa mi krvný tlak, hladina krvného cukru, zmizli opuchy nôh a čo je veľmi dôležité som plná energie.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslav -10 kg

  Keď ale prišli prvé náznaky cukrovky, vysoký krvný tlak, cholesterol, hlboko som sa zamyslel. Môj 6 mesačný program priniesol výsledky a môžem s radosťou chodiť o 10,4 kg ľahší.*

  Prečítať celý príbeh
 • Miroslav -8 kg

  Po prvom mesiaci som schudol 3 kg, po šiestich 14 kg. Teraz som na 90 kg a mojim cieľom je 85 kg. Tlak sa mi znížil, kĺby ma nebolia a únava je preč.*

  Prečítať celý príbeh
 • Jana -33 kg

  Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla 34 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť pre zníženie krvného tlaku

 • Odporúčanie, čo robiť pre zlepšenie svojho zdravotného stavu

 • Návrh ďalšieho postupu znižovania tlaku

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, v akom stave je váš organizmus

Na prvej konzultácii vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve. Získate detailný prehľad o stavbe svojho tela.

Na základe týchto informácií nutričný špecialista zistí, aký je váš najväčší problém a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a zvyšuje riziko vysokého krvného tlaku až o 22%.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste sa dostali na optimálnu váhu.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov vrátane vysokého krvného tlaku.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie

Špecialista vám hneď odovzdá a vysvetlí výsledky diagnostiky. Pre ucelenejší pohľad sa vás následne spýta na zdravotnú históriu a váš bežný jedálny lístok.

Na základe všetkých týchto údajov vyhodnotí, aké sú vaše najväčšie problémy a poradí, ako najlepšie prirodzene znížiť krvný tlak a riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení.

Špecialista vám na prvej konzultácii:

ODOVZDÁ A VYSVETLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Špecialista vám detailne vysvetlí jednotlivé výsledky a upozorní na prípadné riziká, ktoré z nich plynú.

SKONZULTUJE VÁŠ JEDÁLNY LÍSTOK

Špecialista s vami preberie stravovacie návyky a upozorní na vaše chyby, ktoré môžu viesť k vysokému krvnému tlaku.

NAVRHNE POSTUP PRE DOSIAHNUTIE VÁŠHO CIEĽA

Na základe výsledkov analýz vám špecialista navrhne spôsob, akým vás dovedie k zdravšej srdcovo-cievnej sústave.

Zistíme, čo spôsobuje vaše problémy

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa problémov s vysokým krvným tlakom skúsite zbaviť sami, alebo ho znížite s našou pomocou.

Opýtame sa vás na detaily vášho životného štýlu aj na všetky lieky, ktoré uživate. Urobíme diagnostiku na špeciálnom prístroji, zaistíme krvné rozbory aj genetické vyšetrenie a nájdeme možnú príčinu vášho vysokého tlaku.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

Podľa výsledkov diagnostiky vám pripravíme výživovú stratégiu na mieru. Dostanete vzorový jedálniček aj zoznam potravín, ktoré vám pomôžu.

Pravidelne sa budeme pýtať, ako sa cítite a postupne nájdeme taký stravovací režim, ktorý vás bude baviť a dlhodobo zníži vaše problémy s vysokým tlakom.

Možno prekvapíte svojho lekára

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, budete vedieť správne jesť aj bez našej pomoci. Budete sa cítiť lepšie a budete vedieť, čo robiť preto, aby bol váš tlak trvalo nižší. Časom sa možno zbavíte aj časti liekov.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Nájdeme vám stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné.

Našou metódou je detailná metabolická diagnostika

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín. Poradíme vám, aké potraviny vaše telo potrebuje, ako si jedlo pripraviť a ako často jesť.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich to, čo je najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Rešpektujeme vaše názory

Dlhodobo podvyživené telo sa vysokého tlaku zbavuje pomaly. Preto máme v ponuke aj prírodné výživové doplnky, ktoré proces urýchľujú.

Kľúčový je prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je jednoduché ho dodržiavať - telu dodáte všetky prospešné látky a nebudete mať hlad. Pomôže vám zbaviť sa problémov a naviac aj schudnúť.

Budete sa cítiť lepšie. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.