Zabudnite na zažívacie problémy

Stačí málo a znovu si budete užívať radosť z dobrého jedla.

Jedálniček na mieru vám zlepší zažívanie a naučí vás rozumieť svojmu telu.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Katarína -15 kg

  Mojim cieľom nebolo iba schudnúť, ale zlepšiť si zdravotný stav, trávenie, opuchy, únavu a najmä zbaviť sa migrény.*

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -20 kg

  Po 6 mesiacoch schudla až na 66,6 kg. Pani Eva bola na preváženie aj dva mesiace po skončení programu vo Svete zdravia a celkovo schudla 20 kg. Hodnota viscerálneho tuku je teraz 8.*

  Prečítať celý príbeh
 • Veronika -12 kg

  Za 6 mesiacov sa mi pod dohľadom špecialistky Bc. Ing. Terézii Krajčiovej podarilo schudnúť 10 kilogramov, čo bol len veľký bonus k tomu, že ma prestali bolieť kĺby, chrbtica a najmä žalúdok.*

  Prečítať celý príbeh
 • Iveta -8 kg

  Prvotný impulz bola moja dcéra, ktorá ma prihlásila, lebo mi chcela pomôcť zbaviť sa zdravotných i tráviacich ťažkostí a schudnúť zdravo a natrvalo.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktoré získáte

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby ste sa cítili lepšie

 • Odporúčania, čo robiť pre lepšie zažívanie

 • Návrh ďalšieho postupu

Rezervovať konzultáciu za akciových

7,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 7,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás vo Svete zdravia čaká?

Zistíme, čo spôsobuje vaše problémy

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa problémov so zažívaním skúsite zbaviť sami, alebo ich vyriešite s našou pomocou.

Bude nás zaujímať, ako žijete a opýtame sa na všetky lieky, ktoré užívate. Urobíme diagnostiku na špeciálnom prístroji, zaistíme krvné rozbory aj genetické vyšetrenie a nájdeme možnú príčinu vašich zažívacích problémov.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

Podľa výsledkov vám pripravíme výživovú stratégiu na mieru. Dostanete vzorový jedálniček aj zoznam potravín, ktoré sú pre vaše zažívanie najvhodnejšie.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite a postupne nájdeme taký stravovací režim, ktorý vás bude baviť a dlhodobo vás zbaví zažívacích problémov.

Budete zdravý aj bez našej pomoci

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, budete vedieť, čo jesť a aké potraviny kombinovať tak, aby vás už zažívacie problémy netrápili.

Jedlo sa stane príjemnou súčasťou dňa.

Rezervovať konzultáciu za akciových

7,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Nájdeme vám stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo, na základe detailnej metabolickej diagnostiky KNT. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné.

Našou metódou je detailná metabolická diagnostika KNT

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Máme tím skúsených expertov

Metódu metabolickej diagnostiky KNT vytvoril uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Sveta zdravia zastrešuje a spolu s ďalšími lekármi sa podieľa na ich rozvoji.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe KNT získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín. Poradíme vám, aké potraviny zlepšia vaše zažívanie, ako si jedlo pripraviť a ako často jesť.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky KNT v sebe spája prvky ajurvédy aj tradičných a moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich to, čo je najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Rešpektujeme vaše názory

Dlhodobo podvyživené telo sa zdravotných problémov zbavuje pomaly. Preto máme v ponuke aj prírodné potravinové doplnky, ktoré proces urýchľujú. Je ale iba na vás, či ich využijete, alebo nie.

Kľúčový je prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je ľahké ho dodržiavať - telu dodáte všetky prospešné látky a nebudete mať hlad. Pomôže vám zbaviť sa problémov a cítiť sa lepšie.

Budete sa cítiť lepšie. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby Sveta zdravia nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.