Zabudnite na tráviace problémy

Stačí málo a znovu si budete užívať radosť z dobrého jedla.

Jedálniček na mieru vám zlepší trávenie a naučí vás rozumieť svojmu telu.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Katarína -15 kg

  Mojim cieľom nebolo iba schudnúť, ale zlepšiť si zdravotný stav, trávenie, opuchy, únavu a najmä zbaviť sa migrény.*

  Prečítať celý príbeh
 • Eva -20 kg

  Po 6 mesiacoch schudla až na 66,6 kg. Pani Eva bola na preváženie aj dva mesiace po skončení programu vo Svete zdravia a celkovo schudla 20 kg. Hodnota viscerálneho tuku je teraz 8.*

  Prečítať celý príbeh
 • Veronika -12 kg

  Za 6 mesiacov sa mi pod dohľadom špecialistky Bc. Ing. Terézii Krajčiovej podarilo schudnúť 10 kilogramov, čo bol len veľký bonus k tomu, že ma prestali bolieť kĺby, chrbtica a najmä žalúdok.*

  Prečítať celý príbeh
 • Iveta -8 kg

  Prvotný impulz bola moja dcéra, ktorá ma prihlásila, lebo mi chcela pomôcť zbaviť sa zdravotných i tráviacich ťažkostí a schudnúť zdravo a natrvalo.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby ste sa cítili lepšie

 • Odporúčania, čo robiť pre lepšie trávenie

 • Návrh ďalšieho postupu

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, čo spôsobuje vaše problémy

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa problémov s trávením skúsite zbaviť sami alebo ich vyriešite s našou pomocou.

Bude nás zaujímať, ako žijete a opýtame sa na všetky lieky, ktoré užívate. Urobíme diagnostiku na špeciálnom prístroji, zaistíme krvné rozbory aj genetické vyšetrenie a nájdeme možnú príčinu vašich tráviacich problémov.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

Podľa výsledkov vám pripravíme výživovú stratégiu na mieru. Dostanete vzorový jedálniček aj zoznam potravín, ktoré sú pre vaše trávenie najvhodnejšie.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite a postupne nájdeme taký stravovací režim, ktorý vás bude baviť a dlhodobo vás zbaví tráviacich problémov.

Budete zdravý aj bez našej pomoci

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, budete vedieť, čo jesť a aké potraviny kombinovať tak, aby vás už tráviace problémy netrápili.

Jedlo sa stane príjemnou súčasťou dňa.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Preto rešpektujeme všetky vaše priania a názory a snažíme sa im vyjsť v ústrety. Pre prípad núdze sme na telefóne aj e-maile.

Nájdeme vám stravu priamo na mieru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme o to, aby jeho dodržiavanie bolo jednoduché a príjemné.

Našou metódou je detailná metabolická diagnostika

Urobíme dôkladnú diagnostiku pomocou certifikovaného prístroja, zaistíme krvné rozbory, pozrieme sa aj na genetické dispozície a opýtame sa na vaše stravovacie návyky.

Dáme vám stravovacie návyky, nie diétu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín, ktoré vášmu telu vyhovujú. Poradíme vám, aké potraviny zlepšia vaše trávenie, ako si jedlo pripraviť a ako často jesť.

Vyberáme z toho najlepšieho

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vyberáme a kombinujeme z nich to, čo je najlepšie práve pre vás a vaše telo.

Rešpektujeme vaše názory

Dlhodobo podvyživené telo sa zdravotných problémov zbavuje pomaly. Preto máme v ponuke aj prírodné potravinové doplnky, ktoré proces urýchľujú. Je ale iba na vás, či ich využijete, alebo nie.

Kľúčový je prísun správnej energie

Zostavíme vám vzorový jedálniček s dostatkom energie. Je ľahké ho dodržiavať - telu dodáte všetky prospešné látky a nebudete cítiť hlad. Pomôže vám zbaviť sa problémov a cítiť sa lepšie.

Budete sa cítiť lepšie. Tým sme si istí

Od roku 2010 sme pomohli už viac než 60 000 ľuďom a sme si istí, že pomôžeme aj vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.