Marian Hanko

Marian Hanko (40 rokov)

predtým
predtým
-16 Kg
potom
potom

O svete zdravia som sa dozvedel prostredníctvom mojej manželky, ktorá k Vám prišla ako prvá. Keďže u nej chudnutie prebehlo úspešne, rozhodol som sa, že to skúsim tiež.

Keď som sa predtým pokúšal schudnúť, vždy sa to v určitom momente zastavilo a nešlo to ďalej.

Váš program mi priniesol zmenu životného štýlu - úpravu jedálnička, nižšiu hmotnosť, vyššiu kondíciu a väčšiu podporu rodiny pre koníčky - napríklad cyklistiku :)

Svet zdravia mi poskytol na mieru vytvorený plán spojený s analýzou môjho zdravotného stavu. Napríklad som zistil, že mi najviac prospieva vysoký príjem bielkovín a veľmi nízky prijem sacharidov.

V konečnom dôsledku to znamená, že si môžem dať aj svoje obľúbené jedlá, ako sú steaky a napríklad tatársky biftek, čo si však musím odpustiť sú sladkosti a tiež pivo (toho sa vzdávam veľmi ťažko :)). A keď už si aj pivo dám, tak sa vyberiem na bicykel a absolvujem nejakú náročnejšiu trasu, napríklad v kopcoch.

Odporučil by som aj iným ľudom, samozrejme, je to oveľa cielenejšie ako akékoľvek diéty stiahnuté z internetu.

Jedálniček sa mi zmenil trochu, lebo samé dobré veci som jedol aj predtým, akurát som obmedzil sladké, a jem častejšie. Najvýraznejšie sa prejavil zvýšený prijem tekutín v priebehu dna.

Na novú stravu som si zvykol a v podstate si ju užívam a veľmi mi chutí.

Zmenilo sa to, že stále niečo jem 6x denne a mám výrazne vyšší príjem tekutín a zeleniny :)

Splnilo to moje očakávania.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.