František Pobeha

František Pobeha (63 rokov)

vysoký tlak
bolesť chrbta
predtým
predtým
-22 Kg
potom
potom

Po povolaní vodiča autobusu som mal hmotnosť skoro 123kg, už som cítil veľké problémy s chrbticou, kĺbami, aj keď som prešiel iba 50 metrov. Doma máme psíka s ním je treba chodiť von okolo sídliska, aj tých 50 metrov som musela postáť 10 krát. Teraz prejdem v Tatrách 10 kilometrov v pohode.

Taktiež už som riešil problémy s vysokým krvným tlakom už 10 rokov a liekami. Odkedy som začal chodiť na kontroly do sveta zdravia môj tlak sa pravidelne meral a hlavne sa zlepšoval

Zo začiatku som si musel na stravu zvykať, pretože som dostal veľa receptov jedál, ktoré som ešte predtým nejedol. Aj také cviklové rizoto, mi teraz veľmi chutí a mäso nepotrebujem.

Všimol som si,že aj stres skončil. Šatník sa musel zmeniť, pretože centimetre šli dole pekne ako váha.

Našťastie som si ustrážil nohavice z mladosti a teraz ich môžem nosiť, lebo ich žena nevyhodila. Sú to aj o 4 čísla menšie oblečenie, 20kg je pozna. Zmizlo z chrbta, aj brucho.

Fantastické je, že nebolo problém porušiť, keď sa šlo na výlet, dovolenku. Už viem ako sa si to napraviť a udržať požadovanú váhu


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.