Eva M.

Eva M. (42 rokov)

predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

O Svete Zdravia som sa dozvedela na FB stranke, náhodou. Hneď som sa objednala na konzultáciu, ale ako sa blížil termín, tak sa zväčšovala aj moja obava, že či mi dokážu aj pomôcť... Pretože boj s kilami som absolvovala už veľakrát predtým. Dá sa povedať, že celý život som buď chudla alebo priberala.

Ešte ani deň predtým som nebola presvedčená o tom,či tam idem. Až SMS zo Svetu Zdravia ma presvedčila o tom ,aby som to aspoň skúsila a môj manžel tiež.

Moja váha pri prvom vážení bola 101 kg. Vedela som, že to bude veľa,ale to číslo ma zaskočilo (doma som sa už ani nevážila, nemala som na to silu - pozrieť sa pravde do očí). Ináč aj stovku som už raz mala...v tehotenstve. 

Postupne som začala dodržiavať doporučený jedálniček, viac sa hýbať a tešiť sa na váženie vo Svete Zdravia (doma som sa nevážila, nechcela som si kaziť náladu, kedže som sa konečne po dlhšej dobe začala cítiť opäť plná sily a chuti do života).

Zvolila som si ročný balíček. Myslela som si, že cvičenie,ktoré som mala v balíčku ma nebude baviť a teraz si bez neho neviem predstaviť začiatok dňa. Vždy sa teším sa nové série cvičení. Program, ktorý ponúka Svet Zdravia je ako „ušitý priamo na mňa". Môžem len odporúčať ďalej.

S novým jedálničkom sa mi tiež výrazne zlepšilo trávenie a celkový zdravotný stav a to ma posúva stále vpred. Viem, že mám pred sebou ešte veľký kus prace- udržať si udržať si hmotnosť „na uzde".

V mojom živote sa mi podarilo párkrat schudnúť, ale tentokrát som už nemala silu zvládnuť to sama,preto som to skúsila s podporou Svetu Zdravia, vďaka nemu a sl. Lucke som našla cestu k zdravému spôsobu chudnutia.

Po všetkých pokusoch a omyloch o schudnutie, ktoré som absolvovala viem, že tieto zmeny by mali byť trvalé, nie len dočasné, lebo jojo efekt je zákerný.Preto mi držte palce, nech výjdem z tohto boja ako víťaz.

Keby mi niekto 1.3.2017 povedal, že koncom júna budem o 23 kg ľahšia, asi by som si myslela, že je to dobrý pokus o vtip... Ale stalo sa. A ani neviem ako...teda viem. Zásluhu na tom má Svet Zdravia. Im vďačím za veľa a hlavne sl. Lucke, ktorá svojim milým, ľudským a odborným dohľadom prispela k tomu, že som tam , kde som. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.