Marcel Maruchnič

Marcel Maruchnič (43 rokov)

predtým
predtým
-20 Kg
potom
potom

Do pobočky Sveta zdravia ma doviedla snaha  urobiť niečo s mojou nadváhou. Po mnohých neúspešných pokusoch o chudnutie som potreboval niekoho kto mi  poradí ako naozaj schudnúť. A tak začal môj boj s prebytočnými kilogramami.

Ujala sa ma Mgr. Ivana Novotná. Po úvodných vyšetreniach a konzultácii sme sa teda do toho pustili. V prvom rade som musel zásadne zmeniť svoj jedálniček. Chodil som síce cvičiť už aj predtým ako som sa rozhodol pre Svet zdravia ale moja strava bola hotová katastrofa, tak som stále prešľapoval na mieste.

Už nasledujúce stretnutie ukázalo že ideme správnym smerom. Moja váha sa znížila o viac ako 2 kg . To ma povzbudila do ďalšieho boja s nadbytočnými kilogramami. Naďalej som cvičil 3-4 kráť týždenne pod vedením osobného trénera a samozrejme stravoval sa podľa zostaveného jedálnička.

Ta námaha vydaná v posilňovni a správne stravovanie pod dozorom Mgr. Novotnej priniesla vytúžený výsledok a po 6 mesiacoch ukázala váha o 20 kg menej ako keď som sa na váhu vo Svete zdravia postavil po prvýkrát.

Týmto by som sa chcel poďakovať Svetu zdravia konkrétne mojej špecialistke Mgr. Novotnej za úspešný boj s nadváhou a odporučiť každému kto ma podobne problémy s chudnutím aby sa s dôverou obrátil na Svet zdravia.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.