Veronika Ondrejmišková

bolesť kĺbov
bolesť chrbta
predtým
predtým
-12 Kg
potom
potom

Ustavičné obmedzovanie sa a nepravidelná strava mi spôsobovali najmä veľké bolesti žalúdka. Ale prečo? Veď som sa stravovala "zdravo", tak ako to bolo písané na internete, v časopicoch, povedané v televízii,... To bola otázka, ktorá mi často vŕtala v hlave.

V januári 2017 som si povedala DOSŤ a po rozhovore s mojou kamarátkou som o mesiac navštívila Svet zdravia. Nebola som si na 100 % istá týmto rozhodnutím, išla som tam s obavami. Najväčší strach som mala z toho, že mi nebudú vedieť pomôcť. Opak bol ale pravdou.

Za 6 mesiacov sa mi pod dohľadom špecialistky Bc. Ing. Terézii Krajčiovej podarilo schudnúť 10 kilogramov, čo bol len veľký bonus k tomu, že ma prestali bolieť kĺby, chrbtica a najmä žalúdok.

Nechať si podariť od špecialistov ohľadom stravovania bolo moje najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobila pre svoje zdravie. Dnes sa cítim veľmi šťastná, spokojná, plná energie a konečne viem, že pravidelná strava je základ.

Svet zdravia odporúčam všetkým, ktorí nie sú spokojní so svojou postavou a chcú zlepšiť svoj životný štýl a najmä im záleží na vlastnom zdraví. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.