Aurélia Plávková Tináková

únava
predtým
predtým
-11 Kg
potom
potom

Volám sa PaedDr. Aurélia Plávková Tináková, PhD. Som vysokoškolský pedagóg, vedec a spisovateľ. Narodila som sa ako nedonosené dieťa s hmotnosťou 1,20 kg.

Celý život som počúvala, aká som chudá a podvyživená. Tak som sa pred svadbou, r. 1983 rozhodla, že priberiem. Dala som si ockovi, lekárovi pichať B12, pila som Sunár a jedla som múčne jedlá. Podarilo sa mi pribrať 4 kg.

Keď som otehotnela, pokračovala som v jedení "za dvoch!" Pred pôrodom som mala o 25 kg viac. Po druhom pôrode o 35 kg viac! To už som nebola veľmi rada. A tak som od tridsiatky do 57 rokov riešila diéty a stravu. Chudla a priberala som.

Začala dovolenka a prázdniny r. 2016. Cítila som sa unavená, vyhorená a chorá. Moje telo podvyživené a staré. Našla som inzerát Sveta zdravia. Hneď som sa rozhodla konať. Vybrala som sa do pobočky v LM.

Našťastie som sa dostala k Mgr. Veronike Pečkovej, odborníčke na výživu. Všetky rady som zobrala vážne. Zmenila som výživu, popočiarkovala som si jedálniček od Veroniky a začala som športovať.

Z materiálov Sveta zdravia som si urobila kartičky, ktoré som sa naučila naspamäť - čo môžem, čo nesmiem konzumovať.

Ešte nikdy mi nikto neurobil podrobnejší rozbor krvi, ani jeden lekár mi nedal radu. Každý mi síce odporúčal schudnúť, ale nevedela som ako predísť jojo efektu.

Teraz je to už 11 mesiacov. Schudla som z pôvodných 74 na 58 kg! Telo mám vyšportované a hlavne som FIT! Z metabolického veku 66 na vek 53 a - 16 cm v páse! Cítim sa skvele.

Do Sveta zdravia chcem ešte minimálne jeden rok chodiť. Vyhovuje mi kontrola, merania, váženie, usmernenia a pochvala.

Som " chodiaca reklama". Všetci známi ma zastavujú, pýtajú sa ma ako som to dokázala, čo to robím, že tak výborne vyzerám. Dávam im dve odporúčania: Svet zdravia LM - Mgr. Veronika Pečková a sebadisciplína.

Som na seba hrdá. Užívam si ten pocit, kupujem si nové oblečenie, teším sa z každej maličkosti a hlavne ďakujem. Moja konfekčná veľkosť je XXS z M-L. Chválim sa!

Ďakujem manželovi za podporu, za nákupy, za to, že ma povzbudzuje a vyvára mi. Som šťastná žena! Vrele odporúčam. Veronika je na správnom mieste.

Prajem jej veľa šťastných a úspešných klientov.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.