Katarína S.

Katarína S. (39 rokov)

únava
predtým
predtým
-15 Kg
potom
potom

V televízii som sledovala reláciu  V siedmom nebi . Práve vysielali príbeh Ivany Christovej a pani Evky Rusnákovej, ktorú prihlásil jej syn. Ona pribrala kvôli tehotenskej gestóze veľa kilogramov a podarilo sa jej so Svetom zdravia nádherne schudnúť, tak ma to naštartovalo a povedala som si, že to musím zvládnuť aj ja!

Tak som sa rozhodla vyhľadať na internete najbližšiu pobočku a prihlásila som sa do Nitry. Keď som vstúpila, privítal ma milý, vždy usmiaty personál, tak ihneď opadli prvé obavy.

Starala sa o mňa moja špecialistka Ing. Lenka Ružová, ktorá ma naučila pravidelne sa stravovať, vhodne kombinovať a vyberať jedlá, zvýšiť si pitný režim a vždy ma motivovala ako ísť vpred.  

Som veľmi spokojná s výsledkami, nakoľko už po krátkom čase som sa začala cítiť oveľa lepšie, zdravšie a sebavedomejšie.

Mojim cieľom nebolo iba schudnúť, ale zlepšiť si zdravotný stav, trávenie, opuchy, únavu a najmä zbaviť sa migrény. Spočiatku som bojovala s migrénou 15x mesačne a na konci sa mi podarilo ju eliminovať na výskyt 1-2x do mesiaca a verím, že sa odstráni úplne.

Podarilo sa mi schudnúť spolu od začiatku 18 kilogramov (vo Svete zdravia 15,4 kilogramov za 6 mesiacov).

Neskôr mi zistili alergiu a nastali zdravotné komplikácie a bolo potrebné zmeniť moje stravovanie, nato slečna Lenka promptne reagovala a pomohla mi upraviť stravu podľa vtedajšieho zdravotného stavu, začo jej patrí moja veľká vďaka!  

Určite budem pokračovať v zdravom stravovaní. Svet zdravia odporúčam každému, pretože mi zmenil život k lepšiemu.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.