Renáta Aronová

Renáta Aronová (41 rokov)

vysoký tlak
bolesť kĺbov
predtým
predtým
-13 Kg
potom
potom

A povedala som „DOSŤ!“

Sadla som si a usporiadala myšlienky v hlave. V 40-tke som sa prejedla k váhe 92 kg, začali sa ozývať kĺby, opuchy a vysoký krvný tlak. Samozrejme, že som skúšala diéty, očisty, no dobehol ma jojo efekt.

Štart do chudnutia ako taký som dostala po prehliadke u lekárky - tak slušne na mňa nakričala... o krvnom tlaku a problémoch... Začala som teda hľadať na internete, čo zase skúsim, akú diétu...

Až ma zaujali články, kde ženy schudli 15-20 kg za 5-6 mesiacov. Ja som to tak čítala a pousmievala sa „to sa nedá, to je čisto reklama“.

Lenže mne to vŕtalo v hlave a prihlásila som sa na konzultáciu. Rozhodla som sa, že to skúsim, že to DÁM. Aj napriek práci v 12 hodinovom kolotoči (deň a noc). Je to trocha, ani nie náročnejšie, ale predsa, v noci má telo spať, aby chudlo a oddychovalo. Aj na to si však telo zvyklo a DALA SOM TO.

Všetko je v hlave, strave, všetko sa dá, je to úplne ľahké a krásne.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.