Katarína O.

Katarína O. (37 rokov)

predtým
predtým
-13 Kg
potom
potom

Raz som počula od jednej známej, ktorá tiež nemá ideálne miery ale aj tak je mojim vzorom v mnohých veciach, že žena by mala aspoň raz v živote mať veľkosť 38 aby mala neskôr na čo spomínať. Vtedy som si uvedomila, že som nikdy 38 nenosila a tie dlhokánske regály s nádhernými šatami boli pre mňa odmalička iba nesplneným snom. Na čo teda budem spomínať ja?

Vtedy prišla moja najlepšia kamarátka s informáciou o Svete zdravia. Vraj sama pozná niekoho kto prostredníctvom ich programu schudol. Zároveň mi podarovala aj vstupnú konzultáciu. A tak som sa do toho pustila.

Keďže si moje telo naozaj nepamätalo aké to je byť bez tukových vankúšov tak tie kilečká išli dolu veľmi pomaličky. Našťastie mám cvičenie rada a variť každý deň som bola zvyknutá už pred začatím chudnutia. Možno aj to mi pomohlo, aby som sa nevzdávala ale vytrvala vo svojom úsilí.

Tiež som si uvedomila, že aj keď občas ručička váhy ide skôr hore ako smerom dole, netreba sa vzdávať. Veď hodením flinty do žita sa nič nezmení k lepšiemu. Pravdaže som niekedy bola zúfalá ale vtedy mi pomohli najbližší ako aj moja skvelá poradkyňa, ktorá ma vždy povzbudzovala a pri každom zhodenom kile tuku bola rovnako nadšená ako ja.

Moje chudnutie so Svetom zdravia už končí, ale mojim tohtoročným cieľom je schudnúť ešte ďalších pár kíl. Teraz už viem čo a ako mám jesť / robiť. A zvyšok je na mne. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.