Mária Bačová

Mária Bačová (31 rokov)

po pôrode
predtým
predtým
-13 Kg
potom
potom

Keďže som nikdy nemala ideálnu váhu, vždy som sa zaujímala o zdravú výživu a pohybové aktivity. Párkrát sa mi podarilo opraviť si svoju váhu, avšak nikdy nie natrvalo.

So Svetom zdravia som sa zoznámila prostredníctvom internetu v čase, keď moja váha bola v číslach ako nikdy predtým. Bola som pol roka po druhom pôrode a veľmi nešťastná z toho ako som sa cítila a vyzerala.

Pri prvej konzultácii som bola veľmi skeptická. Neverila som, že mi môžu povedať niečo, čo ešte neviem. Hneď po pár minútach ma však vyviedli z omylu. Prvé meranie stavu môjho tela dopadlo katastrofálne. Veľmi veľa tuku v tele a metabolický vek dvojnásobný. Naozaj som si nemyslela, že je to až také zlé. Bola som šokovaná a hneď odhodlaná s tým niečo urobiť.

Na druhej strane ma milo prekvapil ľudský a veľmi sympatický prístup mojej špecialistky pani Zuzany Bakaľárovej, ktorá nado mnou nelámala palicu, naopak ma pri každej kontrole nabíjala novou energiou a chuťou v mojej premene pokračovať.

Po absolvovaní pol ročného programu som asi v polovici svojej cesty, ale už teraz môžem konštatovať, že to bolo správne a obohacujúce rozhodnutie navštíviť Svet zdravia.

Z osobnej skúsenosti ho môžem odporučiť všetkým, ktorí chcú byť zdravší a šťastnejší a z akýchkoľvek dôvodov nemôžu tento svoj cieľ dosiahnuť vlastnými silami. Naozaj vrelo odporúčam.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.