Peter Vlkovič

Peter Vlkovič (45 rokov)

predtým
predtým
-48 Kg
potom
potom

A tak to bolo aj so mnou. Ako každý som aj ja hľadal na internete zaručený recept na chudnutie, až som narazil na Svet zdravia. A tu sa začal môj príbeh.

V októbri 2015 som sa objednal na konzultáciu k p. Vrtíkovi a následne si predplatil ročný program. Ako sa neskôr ukázalo, bola to najlepšia investícia akú som mohol urobiť.

Po úvodnej detoxikácii sa dostavili prvé výsledky. Ako mesiace plynuli, tak sa menila aj moja hmotnosť, ale našťastie smerom dole.

S p.Vrtíkom bola od začiatku výborná spolupráca. Jeho prístup a profesionalita ma utvrdili v mojom správnom rozhodnutí. A tak som sa po ročnej spolupráci dopracoval k hmotnosti, o akej sa mi predtým ani nesnívalo. Podarilo sa mi schudnúť vyše 48 kg a dostať sa pod vysnívanú hranicu 100 kg.

Touto cestou sa chcem veľmi poďakovať  p. Vrtikovi za spoluprácu. Po mojej osobnej skúsenosti to môžem vrelo odporučiť každému, kto chce schudnúť zdravo a pod odborným dohľadom.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.