Jana Čerešníková

v menopauze
únava
predtým
predtým
-19 Kg
potom
potom

Na prvej návšteve zistili moje výsledky a ujal sa ma výživový špecialista, sl. Ing. Terézia Krajčiová. Povedala mi, čo je potrebné spraviť preto, aby som schudla, ale už natrvalo. Nastavila mi môj individuálny výživový plán, na základe ktorého som sa začala stravovať.

Počas celej doby, čo som Svet zdravia navštevovala, ma viedla a jej cenné rady mi počas tohto obdobia veľmi pomáhali. Bola som prekvapená, že tu to nebolo o žiadnej diéte, že som mohla jesť všetko na základe svojho metabolizmu.

Konečne svojmu telu dodávam kvalitnú a plnohodnotnú stravu s občasným maškrtením. Naučila som sa tu veľmi veľa vecí, ktoré sú už u mňa samozrejmosť. Napríklad som začala používať kokosový olej, o ktorom som predtým nevedela. A to je jedna z vecí, čo sa u mňa zmenila.

Po zmene môjho životného štýlu a dodržiavania výživového plánu nepociťujem hlad, nemávam chuť na sladké a dokonca ani nepociťujem návaly, že by som rýchlo niečo musela zjesť a je jedno čo to bude. Pri svojej práci mám dostatok energie a konečne viem dodržať pitný režim, ktorý je pre každého z nás veľmi dôležitý.

Počas návštev Sveta zdravia som bola raz chorá, no ani to ma neodradilo a vedela som sa stravovať aj počas choroby, čo sa odzrkadlilo aj na mojich výsledkoch – vôbec som nepribrala.

Ešte by som spomenula aj to, že moja dcéra žije v zahraničí a ja za ňou často lietam, z čoho som mala najprv obavy, lebo som nevedela ako to budem zvládať. No vôbec som sa nemusela, viem sa prestravovať aj tam, nerobí mi to žiadny problém. 

Na svoj nový životný štýl určite nezanevriem, už je mojou súčasťou. Nie je to žiadna diéta, je to kvalitná a plnohodnotná strava a ja v nej budem pokračovať aj naďalej. Veď napokon vďaka Ing. Krajčiovej a Svetu zdravia sa mi podarilo z mojej doterajšej veľkosti 54 klesnúť na 46, čo je úplne úžasné.

Mám veľkú radosť z toho čo sa mi podarilo, ale hlavne z toho, že je to už natrvalo, že opäť nenastane nejaký jojo efekt. Schudla som za 6 mesiacov 19,4 kg, z telesného tuku 22,8 kg. Môj pás sa zmenšil o 25 cm a boky o 14 cm.

Preto veľké ďakujem patrí Ing. Krajčiovej za jej prístup, cenné rady  a celému tímu Sveta zdravia v Nitre, kde som sa cítila vždy veľmi dobre a môžem to každému len odporučiť.

Ja som si svoj cieľ, s ktorým som k nim 12.2.2016 prišla, splnila


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.