Vesna Antoniova

Vesna Antoniova (27 rokov)

predtým
predtým
-16 Kg
potom
potom

Celý život sa snažím schudnúť. Vyskúšala som už skutočne všetko.  Aj keď sa mi schudnúť poradilo, stále to bolo o tom istom. Nikdy to nebolo toľko, koľko som chcela, pretože som už nevydržala hladovať.

Do Sveta zdravia viedli moje kroky potom, ako som na ulici stretla známu, ktorá vďaka Svetu zdravia výrazne schudla. Rozhodla som sa, že to vyskúšam. Bolo to to najlepšie rozhodnutie, ktoré som urobila.

Bola som pol roka pred svadbou a túžila som byť krásnou, štíhlou nevestou. Rozhodla som sa ísť do toho naplno a oplatilo sa. Bez hladovania a pod pravidelným dohľadom som za pol roka schudla 15,3 kg.

Som skutočne šťastná, že som sa pre Svet zdravia rozhodla. Okrem toho, že sa mi konečne podarilo schudnúť sa cítim šťastnejšia, zdravšia a plná energie. Pamätajte, ste to, čo jete.

Chcem sa týmto poďakovať Ivanke, vďaka ktorej som sa tešila na každú návštevu Sveta zdravia, ktorá pre mňa bola oporou a ktorá ma vždy motivovala aby som sa nevzdávala. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.