Veronika Janoušková

predtým
predtým
-11 Kg
potom
potom

Nič lepšie v tomto prípade som si ani nemohla vybrať. Program, do ktorého som vstúpila mi priniesol do života malé zmeny, ktoré však vo veľkej miere zmenili môj pohľad na jedlo, zdravie, chudnutie a všeobecne celkový postoj k životu.

Podarilo sa mi schudnúť 11 kilogramov. Absolvovanie programu na chudnutie vo Svete zdravia mi tiež vyriešilo - vyliečilo aj niektoré dlhšie trvajúce zdravotné ťažkosti a to som si nikdy ani len nepomyslela, že to môže mať nejakú súvislosť s nevhodnou stravou.

Určite som vďačná za skúsenosť a nové vedomosti a aj keď mám ešte nedostatky v tejto oblasti, som rozhodnutá pokračovať aj po skončení programu a učiť sa novým veciam, pretože výsledky sa dostavili a už len to je dôvod kráčať ďalej. Tí, čo ma poznajú vidia, tí ktorí nie, dúfam, že aspoň uveria. To čo bol kedysi boj, teraz je hrou.

Ďakujem celému tímu a všetkým, čo sa podieľali na mojom úspechu, svojmu špecialistovi p. Ing. Michalovi Vrtíkovi. Tým, ktorí program úspešne ukončili, gratulujem. Tým, ktorí ešte bojujú, fandím. Takým, ktorí sa práve rozhodli, že to absolvujú, tým tlieskam. Takým, ktorí sa nevedia rozhodnúť, tak tých dúfam aspoň motivujem.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.