Katarína Smolová

Katarína Smolová (54 rokov)

predtým
predtým
-17 Kg
potom
potom

Ale ako pribúdali roky, s nimi rôzne choroby, operácie a lieky (často aj hormonálne a kortikoidy), pribúdali aj moje kilá. Ani som nezbadala a z 52 kg som mala 84 kg a potom kilo po kile, až viac ako 95 kg. Posledné roky ma to trápilo, obmedzovali ma, zhoršovali pohyblivosť a dýchanie. Snažila som sa schudnúť nejedením a ovocnými večerami. Ale moja snaha bola márna. Čím viac som chcela schudnúť, tým viac som priberala.

Začala som hľadať pomoc. Vedela som, že sama to nezvládnem. Lieky na chudnutie v lekárňach alebo od rôznych internetových predajcov boli drahé a výsledok neistý. Hovorí sa, že kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie, a tak mi jedna pani odporučila Svet zdravia, s ktorým aj ona mala dobré skúsenosti. A tak som nečakala a objednala som sa. Mala som strach a obavy, ale bol som plná očakávaní a mala som v sebe túžbu začať robiť niečo pre seba.

Po prvej návšteve Sveta zdravia v Nitre a stretnutí s Ing. Terezkou Krajčiovou sa obavy stratili a ostala len odvaha vydať sa na cestu pod jej odborných vedením. Ani mi nenapadlo, že sa mi nepodarí schudnúť. Jej profesionálny, ale zároveň ľudský prístup ma vždy naštartoval a povzbudil, jej rady ohľadom správneho stravovania, pitného režimu a dôležitosti pohybu prinášali výsledky.

Prvýkrát po rokoch ručička na váhe začala ukazovať menej a menej. Podarilo sa mi schudnúť za 3 mesiace 15 kg.

Veľká moja vďaka patrí Ing. Krajčiovej za profesionalitu a ľudskosť, ale aj ostatným členom kolektívu Sveta zdravia v Nitre. Vždy som sa tam cítila veľmi dobre, priateľsky. Verím, že moja cesta chudnutia nekončí. Správne som vykročila a to čo so sa naučila, chcem zužitkovávať aj ďalej. 


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.