Daniela Bartová

Daniela Bartová (61 rokov)

predtým
predtým
-11 Kg
potom
potom

Jedného dňa som len tak surfovala po internete a zaujala ma stránka Svet zdravia. Klikla som na ňu a hneď som vedela, že to je niečo pre mňa. Prihlásila som sa spontánne.

Úvodný rozhovor s výživovým špecialistom p. Ing. Michalom Vrtíkom ma utvrdil v tom, že to je presne to, čo hľadám.

Na prvej konzultácii som zistila, že môj jedálniček nie je až taký nesprávny, ale sú tam niektoré nesprávne kombinácie potravín.

Počas pravidelných návštev, každé 2 týždne, som sa dozvedela vždy niečo nové. Naučila som sa kombinovať potraviny a hlavne dodržiavať pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý pre naštartovanie metabolizmu.

Dnes sa cítim veľmi dobre. Schudla som vyše 10 kilogramov a získala som návyky, v ktorých chcem naďalej pokračovať. Odporúčam každému, kto má pár kilogramov navyše.

Veľké ďakujem patrí všetkým, ktorí pracujú vo Svete zdravia v Trenčíne. Zvlášť moja vďaka patrí Ing. Vrtíkovi, ktorý ma vždy potešil, keď som zišla z váhy a povedal: „Vyzerá to dobre“.

Ďakujem – ešte nekončím, pokračujem ďalej!


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.