Jakub Oravec

Jakub Oravec (27 rokov)

predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

Keď som bol malý, ochorel som na návšteve u starých rodičov na boreliózu. Tú som dostal od ich domácich zvierat t.j. psov a mačiek. O niekoľko rokov neskôr som tu tiež dostal zápal mozgových blán. Pri oboch týchto ochoreniach som dosť dlho ležal v nemocnici a potom som bol ambulantne liečený veľkým množstvom hormonálnych tabletiek.

Napriek tomu, že som pravidelne cvičil (bol som v atletickej triede), som stále priberal na váhe. Stravoval som sa normálne, tak ako moji súrodenci.

Po skončení školy som si podával žiadosti do rôznych firiem. Všade po poslaní životopisu a vzdelaní ma pozvali na pracovný pohovor. Pri pohovoroch, kde videli moju postavu a hmotnosť, ktorá sa pohybovala od 120 do 133 kg mi oznámili, že sa mi ozvú. Zo žiadnej firmy sa však neozvali.

Raz sestra našla na internete adresu Sveta zdravia. Tú som navštívil a dohodli sme sa na spolupráci na polročnom programe. Počas tejto doby som schudol 30 kg.

Bez pravidelných kontrol a hlavne podpory p. Gaálovej by som pravdepodobne takýto úspech nedosiahol a naďalej by som sa trápil.

Dá sa, len treba chcieť!


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.