Mária Zápotocká

Mária Zápotocká (53 rokov)

predtým
predtým
-38 Kg
potom
potom

"Moje prvé kroky zaviedla do Sveta zdravia zvedavosť. Neverila som, že sa mi podarí ešte niekedy schudúť. Keď som navštívila pobočku, rázne som hneď povedala "CVIČIŤ NIE! " Ale keď som sa dozvedela môj metabolický vek, zmenila som názor a postupne som začala pripravovať si a konzumovať jedlá, ktoré boli pre mňa vhodné aj zdravé.

Jasné, sem - tam si doprajem aj malé prehrešky, občas koláčik, niekedy neodolám rezňu, ale dnes už len všetko s mierou.

Doteraz sa mi podarilo schudnúť 30 kg, čo som samozrejme rada, no aj ďalej chcem schudnúť ešte aspoň 10 -15 kg. Čo je podstatné, dnes sa cítim oveľa lepšie a sebaistejšie.

Svet zdravia ma naučil pravidelne jesť a hlavne dodržiavať pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý na rozhýbanie metabolizmu.

Každému odporúčam, ak niekto chce schudnúť nejaké to kilo, nech sa obráti na profesionálov vo výžive a navštívi Svet zdravia v Prešove. Určite, tak ako ja, spozná perfektných ľudí, na ktorých sa teším pri každej návšteve.

Ďakujem im všetkým, hoci ešte nekončím, pokračujem v chudnutí aj ďalej. "


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.