Mária Havaničová

Mária Havaničová (35 rokov)

predtým
predtým
-24 Kg
potom
potom

„Už som ani neverila, že sa mi podarí niekedy v živote schudnúť. Po tom všetkom, čo som už vyskúšala, a nič. Žiaden výsledok sa nedostavil. Chcela, musela som už niečo so sebou robiť, veď ručička váhy ukazovala 95 kg! Vzhľadom k mojej výške 155 cm to bolo príšerne veľa. Nejakým spôsobom sa mi síce podarilo schudnúť 5 kíl, ale ďalej sa mi už nechcelo.

Potom som objavila článok na stránke Sveta zdravia. Polroka mi to trvalo, kým som nabrala odvahu prihlásiť sa. A NEĽUTUJEM

Nepamätám si, kedy som naposledy mala toľko kíl čo teraz, a ešte stále nie som na konci. Ľudia, ktorí ma poznajú, sa čudujú, vypytujú aj chvália. Neverila by som, že to niekedy vôbec poviem, ale občas mi to už aj lezie na nervy. :)

Konečne sa cítim super!

Ďakujem za to veľmi milým zamestnancom prešovskej pobočky Sveta zdravia. A pre mňa bude odmenou za vynaloženú námahu kompletná výmena šatníka. :)


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.