Peter Jurček

Peter Jurček (50 rokov)

predtým
predtým
-18 Kg
potom
potom

Vašu stránku našla moja manželka. Keď si ju prečítala, porozprávali sme sa o tom a nakoniec ma k vám objednala na konzultáciu. Pocity som mal rôzne, netušil som, či mi to pomôže alebo nie. Nevedeli sme dokonca ani, na čom sa chudnutie zakladá - či to bude o tabletkách na chudnutie alebo niečo iné. Potešilo ma, že to bolo o strave.

Prvé pocity? Po konzultácii som mal trochu strach či to zvládnem, hlavne tie prvé dni, kedy mi špecialista Michal Vrtík "naordinoval" detox - teda odľahčenú stravu. Bol som totiž naučený, že sa do sýta najem. Keď som  však ten detox zvládol, aj za pomoci manželky, tak som si povedal, že už musím dokázať schudnúť aspoň tých 10 kíl, čo som pôvodne plánoval.

Na ďalšej kozultácii sme robili test nutričnej typológie a na jeho základe som dostal jedálny lístok na mieru. Boli v ňom aj potraviny, čo som nejedával alebo jedával ich len zriedka, ale postupne som si zvykol a bol som prekvapený, že mi chutia. Výsledok bol lepší ako pôvodný plán: - 18 kg

Teraz, keď sa mi podarilo schudnúť takmer 18 kíl, tak sa cítim aj po zdravotnej stránke oveľa lepšie, ale ešte nie som na konci. Spolupráca so špecialistom p. Ing. Michalom Vrtíkom  je veľmi dobrá, veľmi mi pomohol aj svojimi radami. Vďaka však patrí celému tímu Sveta Zdravia.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.