Tatiana Húleková

Tatiana Húleková (52 rokov)

v menopauze
predtým
predtým
-14 Kg
potom
potom

Svet zdravia mi dal za pár mesiacov veľa. Naučila som sa pozerať na potraviny iným okom. V prvom rade som sa naučila pravidelne jesť, aby som rozhýbala môj lenivý metabolizmus, ktorý je veľmi dôležitý. Samozrejme pomôcť mu pitným režimom, na ktorý som si celkom zvykla. CITRÓN A VODA sú mojimi nástrojmi medzi jednotlivými sústami.

Mojím problémom bolo, že som neskoro začínala jesť a večery o hlade som nepoznala. Ani teraz ich nepoznám, no moja špecialistka Ing. Guráňová, ktorá sa o mňa starala, mi poradila ako na to. Sú to rady, ktoré som potrebovala a zistila som že fungujú!

No prehrešky mám! Myslím, že ich aj treba mať. Môj rozum mi totiž hovorí, že netreba seknúť so všetkým naraz. Ja tento program nepovažujem za diétu, ale zmenu môjho životného štýlu. Každý ma chváli, ako som schudla a zmenila sa. Sama som prekvapená. Neverila som. Samozrejme, že sa cítim oveľa lepšie ako predtým, no mám ešte stále obavy, aby som nešla s hmotnosťou naspäť.

Jedálny lístok, ktorý mám zostavený a ktorého sa pridržiavam mi veľmi pomáha. Píšem si každý deň čo jem, o koľkej, ako pijem vodu. Nie som človek, čo rád cvičí, hoci hýbať sa treba, snažím sa aspoň sem tam o niečo. Už som inšpirovala nejednu osobu a rada tiež poradím, no každý sme iný.

Ja som "neveriaci Tomáš´" a tým fotkám na reklamách "pred a po"´ ohľadom chudnutia neverím! Ja sama som sa neodfotila, hoci mi to radili. Som rada, že ten večer, keď som našla výzvu na internete ohľadom konzultácie - "Schudnite podľa svojho metabolizmu!"´, som sa zo srandy zaregistrovala. Telefonát na druhý deň ma prekvapil, ale prijala som a šla zo zvedavosti, čo to bude. Je to niečo nové a reálne, funguje to a to je naozaj dôležité, že ma to presvedčilo! Nechce sa mi rátať kalórie – to je pre mňa dosť zložité. Ale tu je to jednoduchšie, s odborníkmi, ktorí sa o nás starajú

Čo bude po skončení programu? Uvidíme, sama som na seba zvedavá. Čítala som raz - "Aký je vstup – taký je výstup!" a je to pravda. To telo nám všetko ukáže, ako sa oň staráme a čo mu dáme. Teraz som múdra, lebo som sa niečo naučila a mám o pár kíl menej. Ale odporúčam každému, kto chce a kto sa sám so sebou trápi. Držím palce...

Ďakujem Svetu zdravia !!! Bol to dobrý nápad!


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.