Jarmila Muranicová

Jarmila Muranicová (59 rokov)

únava
bolesť chrbta
predtým
predtým
-7 Kg
potom
potom

„Svet-zdravia“ je to, čo som potrebovala celý život, teda od pôrodov som vyskúšala neskutočné množstvo diét. Fungovali dovtedy, kým som sa nevrátila k pôvodnému stravovaniu. Keď som našla na internete informácie o „Svete zdravia“, rozhodla som sa pre konzultáciu v Prešove nakoľko v Košiciach v tom čase neboli.

Už prvá návšteva bola fantastická! Po konzultácií s výživovou poradkyňou som sa rozhodla využiť túto možnosť. Príjemné prostredie, dve milé žienky, ktoré na mňa čakali pri každej návšteve, bolo to fantastické. Preberali sme moje návyky, problémy a trápenia.

Musím povedať za to, že sa celý rok cítim fajn môžu dievčatá, konkrétne Michaela a Martinka, ktoré ma vždy dokázali povzbudiť a musím sa priznať, že zdravotne som na tom oveľa lepšie. Celý rok som necítila bolesti chrbta a únavu. Všetko sa začína v hlave a ja som konečne zúročila všetko, čo som sa za život o zdravotnom stravovaní učila, ale až pod dozorom výživovej poradkyne správne využívala.

Doporučujem všetkým, ktorí sa ešte nerozhodli, aby neváhali a nehanbili sa využiť skúsenosti odborného tímu „Svet zdravia“ v Prešove. Určite sa tam rada zastavím. Ešte raz veľká vďaka MVDr. Martine Vancíkovej a Mgr. Michaele Kinčákovej, želám všetko dobré v osobnom živote a veľa spokojných klientov.


* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.