Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Michaela Fričová (32 rokov)

predtým
predtým
-55 Kg
potom
potom

Od začiatku som to zobrala fakt vážne. Vedela som, že jednoduché to nebude ...ani nebolo...nálady sa striedali. Vedela som, že ak zvládnem Vianoce, tak zvládnem všetko.

Jakub Oravec (27 rokov)

predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

Raz sestra našla na internete adresu Sveta zdravia. Tú som navštívil a dohodli sme sa na spolupráci na polročnom programe. Počas tejto doby som schudol 30 kg.

Soňa Michalcová (47 rokov)

bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-33 Kg
potom
potom

Teraz je február 2016 a ja mám o 25 kg menej, cítim sa výborne a mám oveľa lepšie výsledky a kopu energie na rozdávanie. Naučila som sa správne a hlavne zdravšie stravovať. Pokračujem ďalej, ešte chcem pár kíl schudnúť.

Mária Zápotocká (53 rokov)

predtým
predtým
-38 Kg
potom
potom

Doteraz sa mi podarilo schudnúť 30 kg, čo som samozrejme rada, no aj ďalej chcem schudnúť ešte aspoň 10 -15 kg. Čo je podstatné, dnes sa cítim oveľa lepšie a sebaistejšie.

Miroslav Ridilla (53 rokov)

vysoký tlak
vysoký cholesterol
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-8 Kg
potom
potom

Po prvom mesiaci som schudol 3 kg, po šiestich 14 kg. Teraz som na 90 kg a mojim cieľom je 85 kg. Tlak sa mi znížil, kĺby ma nebolia a únava je preč.