Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Peter Jurček (50 rokov)

predtým
predtým
-18 Kg
potom
potom

Teraz, keď sa mi podarilo schudnúť takmer 18 kíl, tak sa cítim aj po zdravotnej stránke oveľa lepšie, ale ešte nie som na konci.

Jana Holomková (38 rokov)

vysoký tlak
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-33 Kg
potom
potom

Hoci cieľ som mala schudnúť aspoň 30 kg, s hrdosťou môžem povedať, že som schudla 34 kíl za rok, bez akéhokoľvek hladovania a stresov, pominuli všetky zdravotné problémy, energiu mám na rozdávanie, proste celkovo som začala pozitívnejšie pozerať na svet.

Tatiana Húleková (52 rokov)

v menopauze
predtým
predtým
-14 Kg
potom
potom

Ja tento program nepovažujem za diétu, ale zmenu môjho životného štýlu. Každý ma chváli, ako som schudla a zmenila sa. Sama som prekvapená. Neverila som.

Jarmila Muranicová (59 rokov)

únava
bolesť chrbta
predtým
predtým
-7 Kg
potom
potom

Celý rok som necítila bolesti chrbta a únavu. Všetko sa začína v hlave a ja som konečne zúročila všetko, čo som sa za život o zdravotnom stravovaní učila, ale až pod dozorom výživovej poradkyne správne využívala.

Jana Poláková (37 rokov)

predtým
predtým
-7 Kg
potom
potom

Naučila som sa, čo mám jesť, čo si môžem s čím skombinovať. Zistila som, že zdravý životný štýl nebolí, práve naopak, cítim sa plná energie. Aj zdravotné problémy pominuli. Keď sa zamyslím nad tým, ako som sa posledné mesiace stravovala, neviem pochopiť prečo som sa toho bála.