Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavanie navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Ľubica Fedorová (41 rokov)

po pôrode
predtým
predtým
-27 Kg
potom
potom

Kilá šli bezbolestne dolu, mala som pocit, že úplne samy. Moja výživová poradkyňa Mgr. Ivana Stachoňová ma vždy povzbudila do ďalšieho boja. V centre som sa cítila a stále cítim veľmi príjemne. Na každú návštevu sa teším.

únava
bolesť nôh
detoxikácia
predtým
predtým
-29 Kg
potom
potom

Podľa vašich doporučení som zmenila úplne stravu. Teraz jem tak veľa, že sa každý čuduje, celý deň si neľahnem, nie som unavená. Až nato srdiečko sa cítim výborne.

Martina Kurčinová (44 rokov)

predtým
predtým
-22 Kg
potom
potom

Najkrajšie na tom je, že sa zase zmestím do starých nohavíc či iných vecí. Sukňu som nemala na sebe niekoľko rokov, no teraz si to môžem dovoliť.

Jozef H. (68 rokov)

predtým
predtým
-18 Kg
potom
potom

Základným predpokladom tohto výsledku je samodisciplína a naozaj pevná vôľa pri dodržiavaní pokynov doporučovaných výživovým špecialistom. Nie je to problém, treba len chcieť a dodržiavať rady odborníka.

Eva Zaťková (67 rokov)

vysoký tlak
únava
cukrovka
bolesť nôh
predtým
predtým
-24 Kg
potom
potom

Na základe rád špecialistky a na mieru nastaveného jedálneho lístka sa mi podarilo doteraz zhodiť 25 kg, je zo mňa úplne nový človek, ale čo je dôležitejšie – rapídne sa mi upravil zdravotný stav.